هیئت افغانستان با هیئت صندوق بین المللی پول تدویر جلسه نمود

Anonymous (not verified)
یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۹:۵۳
جلسه بازدید هیئت افغانستان در برنامه تمدید تسهیل کریدت با صندوق بین المللی پول

جلسه نوبتی د افغانستان بانک و وزارت مالیه با صندوق بین المللی پول بتاریخ 19-24 سرطان 1398 در کشور گرجستان تدویر گردید. این جلسه به منظور ارزیابی عملکرد این ادارات در زمینه اصلاحات ساختاری، ثبات اقتصاد کلان، تورم پولی، بیلانس تادیات، سیاست پولی، وضعیت نظام مالی و چگونگی تطبیق اهداف مقداری تعیین شده تحت برنامه تمدید تسهیل کریدت برگزار گردید.

هیئت اشتراک کننده د افغانستان بانک در این جلسه به رهبری محترم واحدالله نوشیر معاون اول و سرپرست د افغانستان بانک روی موضوعات متذکره با هیئت صندوق بین المللی پول بحث و تبادل نظر نمودند. گفتنی است که در این جلسه محترم نایب خان جمال آمر عمومی سیاست پولی و محترم سلیم صلاح آمر عمومی نظارت امور مالی د افغانستان بانک نیز اشتراک داشتند.

پس از بحث های همه جانبه روی موضوعات فوق الذکر، هیئت صندوق بین المللی پول اقدامات د افغانستان بانک را ستوده و اجراات آنرا در تطبیق اهداف مقداری تعیین شده، موفق ارزیابی نمودند.

قابل یادآوری است که در این جلسه هیئت وزارت محترم مالیه به ریاست محترم زاهد همدرد مُعین مالی و محترم عبدالله رقیبی مُعین گمرکات اشتراک نموده و ریاست هیئت صندوق بین المللی پول در این نشست را محترم دینوالد کرستوف به عهده داشت.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۹:۲۹
Background image

امضای تفاهمنامه تبادل اطلاعات مالی با بانک نگارای کشور مالیزیا

د افغانستان بانک بر اساس ماده  سی و یکم قانون جلوگیری از پول شویی و عواید ناشی از جرایم، تفاهمنامه همکاری تبادل اطلاعات مالی مرتبط به پول شویی، تمؤیل تروریزم و سایر جرایم اصلی را با. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۵:۳۸
Background image

مشاور امور مالی د افغانستان بانک معرفی گردید

کابل، 27 اسد 1398- محترم سید عبدالغفور سادات بحیث مشاور امور مالی مقام محترم ریاست کُل د افغانستان بانک، تعیین و طی محفلی به کارمندان بانک معرفی شد.

هیئت رهبری د افغانستان بانک حین. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۱:۳۳
Background image

گرامیداشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور

کابل، 27 اسد 1398- د افغانستان بانک برای بزرگداشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور، محفلی را در دفتر مرکزی خود تدویر که در پایان آن نمایشگاه عکاسی که به همین مناسبت مدنظر گرفته شده. . .

بازگشت به خبر