افتتاح ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک در ولایت بلخ

Mpoya
Wed, Sep 14 2022 3:26 PM
افتتاح ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک در ولایت بلخ

17 صفرالمظفر 1444 محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس) سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک و هیئت همراهش به ولایت بلخ سفر نموده و ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک را در شهر مزارشریف مرکز این ولایت افتتاح کردند.

در جریان افتتاح ساختمان جدید این زون، محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس)  سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک گفت که د افغانستان بانک متعهد است که تسهیلات مالی و بانکی لازم را برای شهروندان عزیز فراهم کند. به گفته وی، این تعمیر مجهز با تکنالوژی روز بوده و  تمامی امکانات لازم در نظر گرفته شده است که می تواند در ارائه خدمات به موقع و بهتر به شهروندان کمک کند.

قابل ذکر است که محترم عبدالقدیر احمد معاون دوم د افغانستان بانک نیز در این سفر سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک را همراهی میکند. محترم معاون دوم د افغانستان بانک امروز با کارمندان زون شمال از نزدیک دیدار نموده و از آنان خواستند تا با صداقت کامل بهترین خدمات را برای شهروندان ارائه نماید.

گفتنی است که این ساختمان در زون شمال د افغانستان بانک در پنج طبقه اعمار شده و دارای 22 اتاق می باشد که 37 میلیون افغانی هزینه برداشته است.

قابل یادآوری است که در افتتاحیه ساختمان زون شمال، محترم مولوی قدرت الله ابوحمزه والی ولایت بلخ در زمینه توسعه بانکداری اسلامی در کشور تاکید نموده و این سکتور را با ارزش خواند. باید گفت که در این افتتاحیه روسای ادارات مختلف و نمایندگان اتحادیه صرافان نیز اشتراک داشتند.

شایان ذکر است که محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس) سرپرست د افغانستان بانک و هیئت همراه شان در سفر به ولایت بلخ از کانال قوش تیپه نیز بازدید کرده و اعمار این کانال را از نظر اقتصادی حائز اهمیت خواند.

Latest news

Sat, Dec 17 2022 12:33 PM
Background image

The Second meeting of working committee of higher Commission for Anti Money Laundering was held

December 14, 2022 – Pursuant to article 34 of the Anti-money Laundering and Proceeds of Crimes law, The Second meeting of working committee of higher Commission for Anti Money. . .

Thu, Dec 08 2022 1:01 PM
Background image

DAB Holds Meeting with UN Secretary-General’s Special Representative for Afghanistan

December 08, 2022- Acting Governor of Da Afghanistan Bank, Mr. Abdul Qahir (Haji Idres) met with Ms. Roza Otunbayeva, United Nations’ Special Representative for Afghanistan and Head of. . .

Mon, Nov 21 2022 2:06 PM
Background image

Da Afghanistan Bank Is Committed to Retaining and Promoting Professional and Experienced Staff

November 20, 2022 - Taking into account the principles of job rotation and promotion, Da Afghanistan Bank recently brought a series of changes to the responsibilities of a number of. . .

BACK TO NEWS