تدویر جلسه آغاز برنامه "ECF جدید" با صندوق بین المللی پول

Mpoya
چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۵:۲۸
DAB

۱۷ سرطان سال ۱۳۹۹ محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک با هیئت صندوق بین المللی پول در آغاز برنامه ECF  جدید تدویر جلسه نمود.

در این جلسه، تیم تخنیکی صندوق بین المللی پول، تیم وزارت محترم مالیه و هیئت رهبری د افغانستان بانک روی برنامه جدید سه ساله تسهیل تمدید کریدت صندوق بین المللی پول صحبت نمودند و قرار است که الی 16 ماه جولای سال روان روی این موضوع بحث ها ادامه یابد.

قابل یادآوری است که در این جلسه سه طرف پیرامون ادامه اصلاحات ساختاری، تقویت اقتصاد کلان و توسعه پالیسی ها، رشد و توسعه اقتصادی کشور در سال های آینده و کاهش تورم و نرخ ارز، حمایت از توسعه سرمایه فزیکی و بشری، تقویت همکاری های منطقه ای، کاهش فقر و شماری دیگر از موضوعات مهم بحث نمودند.

همچنان، صندوق بین المللی پول و طرف افغانستان جهت زمینه سازی برای ایجاد ثبات مالی و اقتصادی روی شماری از شاخص های اقتصادی بحث و تبادل نظر نموده و در این بخش به همکاری های یک دیگر تأکید شد.

در عین حال، تیم فنی صندوق بین المللی پول تأکید کرد که در آیندۀ نزدیک بحث های فنی برای رسیدگی بیشتر به این موضوعات صورت خواهد گرفت تا اطمینان حاصل شود که برنامه جایگزینی اصلاحات مالی و اقتصادی مطابق با اهداف افغانستان است و این کار باید تحت مالکیت این کشور انجام شود.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۰:۴۵
Background image

د افغانستان بانک 25 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل،16 اسد 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 25 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 18/05/1399 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۸:۴۶
Background image

مشرانو جرگه طی نشستی چگونگی مشکل تخنیکی کمره های امنیتی د افغانستان بانک را به بحث گرفت

8  اسد 1399 ـ  سرپرست ریاست کل د افغانستان بانک محترم اجمل احمدی با آمرین عملیات بانکی و خدمات عمومی د افغانستان بانک جهت ارائه معلومات در مورد خاموش شدن کمره های امنیتی امروز به مشرانو. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۷:۲۳
Background image

بزرگداشت از روز ملی بیرق ، بزرگداشت از هویت و ارزش های ملی کشور است

بیرق ملی نشانه از هویت، افتخار  و اقتدار ملی ماست، بر افراشته بودن پرچم ملی، به مثابه بلند نگهداشت اقتدار و اتحاد ملی اتباع کشور میباشد، هیئت رهبری و کارمندان د افغانستان بانک بدینوسیله. . .

بازگشت به خبر