تلاش برای ترویج هر چه بیشتر استفاده از پول ملی در معاملات اقتصادی همچنان ادامه دارد

Mpoya
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۸:۲۹
1

کابل، 23 حوت 1398- د افغانستان بانک تلاش می ورزد تا در معاملات تجاری و دادو ستد های روزانه هموطنان از پول ملی استفاده نمایند.

د افغانستان بانک در تداوم این تلاش ها، این بار نیز از طریق سپانسر بخشی از مسابقات بُزکشی که در چمن حضوری شهر کابل برگزار گردیده و در سراسر کشور نیز علاقمندان فراوان دارد، خواسته است تا پیام های تنویری پول ملی را از این طریق به هموطنان عزیز برساند.

قابل یاد آوریست که در جریان نشر زنده این مسابقات از طریق تلویزیون ملی، اعلانات ترویج پول که از جانب د افغانستان بانک تهیه گردیده است، نشر گردیده و بنر های ترویج و حفظ و نگهداشت پول ملی که در دیوار های محوطه میدان رقابت ها بمنظور تنویر اذهان عامه، نصب گردیده است، نمایش داده میشود.

باید گفت که سپانسر این برنامه بمنظور رسانیدن پیام های تشویقی جهت استفاده هموطنان از پول افغانی در دادو ستد های روزانه میباشد تا هموطنان در سراسر کشور از پول افغانی استفاده نمایند.

آخرین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۰:۱۴
Background image

د افغانستان بانک 30 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل، 11جوزا 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 30 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز دو شنبه مورخ 1399/3/12 بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این داوطلبی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۸:۳۶
Background image

ذخایر نا خالص ارزی د افغانستان بانک به ۹ میلیارد دالر افزایش یافت.

کابل،۱۰ جوزا ۱۳۹۹ - ذخایر ارزی ناخالص د افغانستان بانک برای اولین بار از مرز 9 میلیارد دالر عبور کرده است. دستیابی به افزایش ذخایر ارز به بالای سقف 9 میلیارد دالر ، نشاندهنده تلاش های. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۰ - ۱۲:۳۴
Background image

تدویر جلسه کمیتۀ اضطرار د افغانستان بانک جهت تعیین رژیم کاری کارمندان بانک

کابل، 10 جوزاء 1399- کمیته حالات اضطرار د افغانستان بانک که تحت ریاست محترم محمد قسیم رحیمی معاون دوم د افغانستان بانک به پیش برده میشود، تدویر جلسه نمود.

طی این جلسه روی تعیین اوقات. . .

بازگشت به خبر