تلاش برای ثبات و استحکام هرچه بیشتر سکتور بانکی همچنان ادامه دارد

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۶:۴۶
تلاش برای ثبات و استحکام هرچه بیشتر سکتور بانکی همچنان ادامه دارد

28 ربیع الثانی 1444 – جلسه ای تحت ریاست محترم عبدالرحمن قانت آمر عمومی نظارت بانکی د افغانستان بانک و با اشتراک هیئت رهبری، آمرین عملیاتی و سایر مسئولین بانکهای تجارتی در تالار کنفرانس های د افغانستان بانک برگزار شد.

طی این نشست محترم عبدالرحمن قانت آمر عمومی نظارت بانکهای د افغانستان بانک بر اهمیت استحکام سکتور بانکی و نقش آن در بهبود وضعیت اقتصادی کشور بحث همه جانبه نموده و از مسئولین بانکهای تجارتی خواست تا وظایف خود را با در نظرداشت اصل وطندوستی و ارائه خدمات بهتر مالی وبانکی برای هموطنان تنظیم نموده و نقش موثر خود را در قبال کشور و مردم ایفا نمایند.

محترم قانت از مسئولین عملیاتی بانکهای تجارتی خواست تا با مشتریان با روحیه خوب برخورد نموده و زمینه های مناسب دسترسی به خدمات مالی را در چوکات مسلکی و حرفه ای مساعد ساخته و با مردم بصورت همکار و همگام بسوی ترقی و تعالی کشور گام بردارند.

در ادامه، مسئولین بانکهای تجارتی ضمن سپاسگزاری از برگزاری چنین گردهمایی بزرگ بر دوام حمایت د افغانستان بانک از سکتور بانکی تاکید ورزیده و آماده گی های لازم را برای بهبود و استحکام هر چه بیشتر سکتور بانکی از جانب خود ابراز نمودند.

شایان ذکر است که در این نشست محترم لطف الحق نور پسرلی مشاور ارشد پالیسی د افغانستان بانک و آمرین برخی از آمریت های این بانک نیز اشتراک داشتند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۲:۲۸
Background image

تدویر جلسه با هیئت رهبری نمایندگی سازمان ملل در افغانستان

14 جمادی الاول 1444- محترم حاجی ادریس سرپرست کُل د افغانستان بانک با نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور افغانستان، محترمه رزا اوتونبایو دیدار نموده و در مورد مسایل مهم گفتگو کرد.

طی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۶:۲
Background image

تدویر جلسه شورای عالی د افغانستان بانک

12 جمادی الاول 1444 - شورای عالی د افغانستان بانک که عالیترین مرجع تصمیم گیری این بانک است، امروز جلسه ای را پیرامون بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری در قبال تطبیق سیاست های معقول پولی و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۳:۱۳
Background image

مواصلت بسته دیگر۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۲ جمادی الاول ۱۴۴۴ بسته دیگر ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده. در هفته روان این دومین بسته است که به افغانستان. . .

بازگشت به خبر