ذخایر نا خالص ارزی د افغانستان بانک به ۹ میلیارد دالر افزایش یافت.

Mpoya
یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۸:۳۶
.

کابل،۱۰ جوزا ۱۳۹۹ - ذخایر ارزی ناخالص د افغانستان بانک برای اولین بار از مرز 9 میلیارد دالر عبور کرده است. دستیابی به افزایش ذخایر ارز به بالای سقف 9 میلیارد دالر ، نشاندهنده تلاش های کمیته عملیات بازار د افغانستان بانک بوده که با سرمایه گذاری ها موثر و پایدار در کنار این دست آورد، باعث شده است که تورم و ارزش پولی کشور در حد قابل قبولی نگهداشته شود.

از اینکه فعالیت ها موثرانه و تلاش های پیگیر کارمندان د افغانستان بانک منتج به این دستآورد نهایت مهم و ارزنده برای کشور شده است هیئت رهبری د افغانستان بانک آنرا قابل تحسین میداند.

ذخایر ارزی کشور در زمانی به سقف ۹ میلیارد دالر رسیده است که کمک های جهانی در حال حاضر کاهش یافته و با شیوع ویروس کرونا نرخ تکتانه در بازارهای مالی جهان تا حد صفر تقرب یافته است و د افغانستان بانک برای ثبات ارزش پول افغانی با در نظر داشت شیوع ويروس کرونا بیش از پیش دالر لیلام می کند.

آخرین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۰:۲۱
Background image

د افغانستان بانک 42 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل،15 سرطان 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 42 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز دو شنبه مؤرخ 16/04/1399 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۱۱:۲۶
Background image

پیام تسلیت سرپرست ریاست عمومی  د افغانستان بانک

بازگشت همه به سوی اوست!

درگذشت محترم محمدیوسف غضنفر نماینده فوق‌العاده رییس جمهور درامور توسعه اقتصادی، تجارتی وکاهش فقر سخت تکاندهنده است. مرحوم غضنفر دلسوزانه برای توسعه‌ کشور خدمت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۹:۲۸
Background image

توضیحات در مورد ابراز نظریات نادرست و اتهامات در مورد روند پی گیری قضایای فساد در د افغانستان بانک

اعلامیه مطبوعاتی د افغانستان بانک

تاریخ:۱۱ سرطان ۱۳۹۹

موضوع:توضیحات در مورد ابراز نظریات نادرست و اتهامات در مورد روند پی گیری قضایای فساد در د افغانستان بانک

این اعلامیه مطبوعاتی در. . .

بازگشت به خبر