محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک

Mpoya
دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۵:۳۶
محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک

محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک به روز یک شنبه مورخ (  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ) در  کمیسیون های محترم اقتصاد ملی و  مالی و بودجه ولسی جرگه در مورد ‌دوسیه های فساد در د افغانستان بانک دعوت شد.

در این جلسه محترم اجمل احمدی تمام جوانب هفت قضیه فساد در دافغانستان بانک و موضوع انفصال چهار کارمند این اداره را به اعضای کمیسیون های محترم شرح داده و به سوالات وکلای محترم پاسخ ارایه نمود.

اعضای رهبری دافغانستان بانک از محترم عبدالحمید شریفی رئیس کمیسیون اقتصاد ملی و اعضای محترم این کمیسیون و محترم میرافغان صافی رئیس کمیسیون مالی و بودجه و دیگر اعضا ابراز امتنان می نماید که فرصت دادند تا جزئیات دوسیه های فساد در دافغانستان بانک همرای شان شریک ساخته شوند.

در این جلسه ضمن پاسخ دادن به پرسش‌های نمایندگان محترم و بحث روی چگونگی قضایا، در صورتیکه قناعت کمیسیون های محترم ولسی جرگه حاصل نشده باشد دافغانستان بانک آماده پاسخ دهی بیشتر نیز می باشد.

قابل یاد آوریست که دوسیه های هفت مورد فساد در دافغانستان بانک به اداره محترم لوی څارنوالی جهت بررسی فرستاده شده است.

رهبری دافغانستان بانک خرسند است که ولسی جرگه در راستای مبارزه با فساد  دافغانستان بانک را همکاری می‌ نماید و با هم یک جا در برابر پدیده فساد مبارزه می‌کنیم.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۰:۴۵
Background image

د افغانستان بانک 25 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل،16 اسد 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 25 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 18/05/1399 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۸:۴۶
Background image

مشرانو جرگه طی نشستی چگونگی مشکل تخنیکی کمره های امنیتی د افغانستان بانک را به بحث گرفت

8  اسد 1399 ـ  سرپرست ریاست کل د افغانستان بانک محترم اجمل احمدی با آمرین عملیات بانکی و خدمات عمومی د افغانستان بانک جهت ارائه معلومات در مورد خاموش شدن کمره های امنیتی امروز به مشرانو. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۷:۲۳
Background image

بزرگداشت از روز ملی بیرق ، بزرگداشت از هویت و ارزش های ملی کشور است

بیرق ملی نشانه از هویت، افتخار  و اقتدار ملی ماست، بر افراشته بودن پرچم ملی، به مثابه بلند نگهداشت اقتدار و اتحاد ملی اتباع کشور میباشد، هیئت رهبری و کارمندان د افغانستان بانک بدینوسیله. . .

بازگشت به خبر