مواصلت بسته ۳۲ میلیون دالر امریکایی کمک های بشر دوستانه

Mpoya
دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۹ - ۱۲:۲۸
مواصلت بسته ۳۲ میلیون دالر امریکایی کمک های بشر دوستانه

۹ شوال ۱۴۴۳ به سلسله کمک های بشر دوستانه امروز بسته ۳۲ ميليون  دالری دیگر نیز به افغانستان رسید و به یکی از بانکهای تجارتی کشور سپرده شد.

د افغانستان بانک از ورود اسعار به کشوراز راه های اصولی و قانونی استقبال نموده و ضمن قدردانی کمک های بشردوستانه، از جامعه جهانی می خواهد که در سایر عرصه ها با افغانستان داخل تعامل و همکاری شوند.

هیئت رهبری د افغانستان بانک بر این باور است که کمک های بشردوستانه از طریق سکتور بانکی شفافیت به وجود آورده و در رسانیدن کمک ها به مردم تسهیلات را ایجاد می کند.

آخرین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۷:۲۵
Background image

تدویر جلسه با محترم عبدالله الدرداری، رئیس برنامه توسعه سازمان ملل متحد در افغانستان

 21شوال 1443- جلسۀ با نمایندگان برنامه توسعه سازمان ملل متحد در افغانستان برگزار شد و تعدادی از مسایل مربوط به سکتور مالی و بانکی مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه محترم لطف الحق نور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۵:۲۷
Background image

د افغانستان بانک 13 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

17 شوال 1443- د افغانستان بانک حسب لزوم دید الی مبلغ (13) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهار شنبه مؤرخ 18 شوال 1443 (1401/02/28) بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۱۶:۲۹
Background image

تدویر جلسه با نمایندگان بانکهای تجارتی

16 شوال 1443 جلسۀ تحت ریاست محترم نور احمدآغا معاون اول د افغانستان بانک با  نمایندگان بانکهای تجارتی تدویر گردید. در این جلسه در زمینه ارائه خدمات  مناسب بانکی به مردم، انتقالات پول،. . .

بازگشت به خبر