نامه ارسالی IMF به د افغانستان بانک

Mpoya
چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۲۲:۰
.

12می 2020

محترم واحد الله نوشیر

سرپرست رییس د افغانستان بانک

 جمهوری اسلامی افغانستان

 

محترم رییس صاحب،

در ابتدا میخواهم از شما سپاسگزاری کنم که در شرایط دشوار فعلی طرح عمومی پالیسی های خویش را که هدف آن حفاظت از سکتور مالی افغانستان است با ما شریک کردید. سند طرح شده قابل فهم بوده و من با اقدامات ارائه شده شما موافق هستم، اطمینان دارم که تحت رهبری مدبرانه شما د افغانستان بانک در مسولیت اصلی خویش که همانا حفظ ثبات قیم و استحکام سکتور مالی است، متعهد باقی می ماند.

افغانستان اخیراً در زمینه تسهیلات اعتباری (ECF ) تحت چارچوب تکمیل برنامه ثبات اقتصاد کلان و اصلاحات ساختاری، پیشرفت چشمگیری داشته و د افغانستان بانک نیز در موفقیت آن نقش مهمی ایفا نموده است. حفظ دست آورد ها که به سختی به دست آمده از طریق سیاست های مداوم و محتاطانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

طی نشست اخیر هیئت اجرائیوی صندوق بین المللی پول که به درخواست افغانستان جهت تمویل مالی اضطراری تحت برنامه RFC تدویر گردیده بود، هیئت از علاقه مقامات افغانستان در طراحی و چیدمان برنامه توسعه تسهیلات اعتباری که بر رشد اقتصادی و کاهش فقر متمرکز است ، استقبال کرد. امیدوارم در آینده از نزدیک با شما و کارمندان صندوق بین المللی پول در زمینه طراحی و اجرای این برنامه همکاری نزدیک داشته باشم.

به امید موفقیت های شما

جعفر مجرد رییس اجرائیوی

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۱:۳۶
Background image

د افغانستان بانک 30 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل، 1 جوزا 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 30 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 1399/03/03 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۱:۳۰
Background image

ولسی جرگه از کارکرد های د افغانستان بانک ستایش بعمل آورد

کابل، 31 ثور 1399- شماری از اعضای ولسی جرگه از فعالیت ها و کارکردهای مثبت د افغانستان بانک در رابطه به تامین و حفظ ثبات قیمت ها،طرح، اتخاذ و اجرای سیاستهای معقول برای سمت و سو دادن نظام. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۲۲:۰
Background image

نامه ارسالی IMF به د افغانستان بانک

12می 2020

محترم واحد الله نوشیر

سرپرست رییس د افغانستان بانک

 جمهوری اسلامی افغانستان

 

محترم رییس صاحب،

در ابتدا میخواهم از شما سپاسگزاری کنم که در شرایط دشوار فعلی طرح عمومی. . .

بازگشت به خبر