پول های نقد بدست آمده از بعضی نقاط کشور به د افغانستان بانک تسلیم داده شد

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۷/۶ - ۱۵:۴۶
پول های نقد بدست آمده از بعضی نقاط کشور به د افغانستان بانک تسلیم داده شد

6  میزان 1400- پول های که از سوی امارت اسلامی افغانستان از ولایات خوست، لوگر و پنجشیر بدست آمده بود، به د افغانستان بانک سپرده شد.

مجموع پول های بدست آمده از ولایات یاد شده حدود1.6  میلیون دالر امریکایی و 79 میلیون افغانی می شود.

محترم مولوی عبدالقدیر احمد معاون دوم د افغانستان بانک حین تسلیم گیری این پول ها از امانت داری مجاهدین امارت اسلامی افغانستان امتنان نموده و سپردن این پول ها را اصل تعهد به امانت داری و وطندوستی عنوان نمود..

به همین ترتیب از مسئولین امارت اسلامی افغانستان که این پول ها را به خزانه د افغانستان بانک تحویل داده اند، ستایش بعمل آورد که پول ها را با امانتداری کامل به این بانک رسانیدند.

آخرین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۵:۲
Background image

تدویر جلسه با نمایندگان بانکهای تجارتی

6 قوس 1400 جلسۀ با نمایندگان اتحادیه بانکهای افغانستان و نمایندگان بانکهای تجارتی به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک برگزار گردید.

در این جلسه با نمایندگان بانک. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۱۵:۱۹
Background image

جلسۀ به ریاست معاون اول د افغانستان بانک تدویر گردید

2 قوس 1400 جلسۀ در مورد مرور بر قوانین، فرامین، طرزالعمل ها و لوایح مرتبط به د افغانستان بانکبه ریاست محترم نوراحمد آغا معاون اول د افغانستان بانک در تالار شورای عالی این بانک تدویر. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۴ - ۱۱:۵۱
Background image

د افغانستان بانک 10 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

24 عقرب 1400- د افغانستان بانک الی مبلغ 10 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز سه شنبه مؤرخ 251400/08/ ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این داوطلبی. . .

بازگشت به خبر