آمر عمومی بانکداری اسلامی، معرفی گردید

Anonymous (not verified)
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۹:۴
آمر عمومی بانکداری اسلامی، معرفی گردید

کابل، 18 سرطان 1398 - محترم داکتر محمد یوسف سلیم بحیث آمر عمومی بانکداری اسلامی د افغانستان بانک معرفی گردید.

در جلسۀ که به  همین منظور  دایر گردیده بود، محترم محمد قسیم رحیمی معاون دوم د افغانستان بانک، محترم داکتر سلیم را بحیث آمر عمومی آمریت بانکداری اسلامی به کارمندان آن آمریت، معرفی نمود.

محترم محمد قسیم رحیمی معاون دوم د افغانستان بانک گفت که محترم داکتر محمد یوسف سلیم آمر بانکداری اسلامی از تجارب خوب کاری برخودار بوده که امید است  از داشته های مسلکی و علمی ایشان در جهت بهبود هر چه بیشتر نظام بانکی به ویژه رشد بانکداری اسلامی استفاده اعظمی صورت گیرد.

سپس، داکتر محمد یوسف سلیم  ضمن تشکری از اعتماد هیئت رهبری د افغانستان بانک، در زمینه اهمیت بانکداری اسلامی صحبت نموده افزود که وی با تعداد از بانکهای اسلامی جهان و ادارات مالی روابط خوب داشته و بر اساس همین روابط در قسمت رشد بانکداری اسلامی کار خواهد کرد.

آمر بانکداری اسلامی در ادامه سخنان خود گفت که سیستم بانکداری اسلامی به احیا و بازسازی نیاز دارد و لازم است در این راستا ذهنیت سازی صورت گیرد تا مردم با اطمینان خاطر بتوانند پول های خویش را در بانکها سپرده گذاری کنند.

قابل ذکر است که محترم محمد یوسف سلیم تحصیلات خود را به سویه دکتورا در کشور مالیزیا به اتمام رسانیده و در پوهنتون های مختلف این کشور در بخش بانکداری اسلامی و قوانین تجارت به حیث استاد ایفای وظیفه نموده است. نامبرده  در بخش بانکداری اسلامی کتاب ها و مقالات زیادی نوشته که در حال حاضر در پوهنتون های بین المللی تدریس میگردد.

باید یاد آور شد که در برنامه معرفی آمر بانکداری اسلامی آمرین و معاونین آمریت های مختلف د افغانستان بانک نیز اشتراک نموده بودند.

آمریت بانکداری اسلامی در این اواخر در چوکات د افغانستان بانک ایجاد شده که در راستای ترویج بانکداری اسلامی در کشور کار می نماید.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۹:۲۹
Background image

امضای تفاهمنامه تبادل اطلاعات مالی با بانک نگارای کشور مالیزیا

د افغانستان بانک بر اساس ماده  سی و یکم قانون جلوگیری از پول شویی و عواید ناشی از جرایم، تفاهمنامه همکاری تبادل اطلاعات مالی مرتبط به پول شویی، تمؤیل تروریزم و سایر جرایم اصلی را با. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۵:۳۸
Background image

مشاور امور مالی د افغانستان بانک معرفی گردید

کابل، 27 اسد 1398- محترم سید عبدالغفور سادات بحیث مشاور امور مالی مقام محترم ریاست کُل د افغانستان بانک، تعیین و طی محفلی به کارمندان بانک معرفی شد.

هیئت رهبری د افغانستان بانک حین. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۱:۳۳
Background image

گرامیداشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور

کابل، 27 اسد 1398- د افغانستان بانک برای بزرگداشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور، محفلی را در دفتر مرکزی خود تدویر که در پایان آن نمایشگاه عکاسی که به همین مناسبت مدنظر گرفته شده. . .

بازگشت به خبر