برگزاری نود و یکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB )

Mpoya
شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۶:۳۲
برگزاری نود و یکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو   (ETDB )

نود ویکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB ) به تاریخ 22 میزان 1400 بشکل آنلاین تدویر گردید. در این جلسه برعلاوه رییس بانک تجارت وتوسعه اکو و اعضای هیئت مدیره آن نماینده گان از کشور های عضو چون افغانستان، پاکستان، ترکیه، ایران، آذربایجان وقرغیزستان اشتراک داشتند. دراین جلسه ابتدا صورت جلسات قبلی توسط اعضای هیئت مدیره به تصویب رسید و متعاقباً در زمینه فراهم سازی تسهیلات مالی واعتباری به کشورهای عضو و نیز در زمینه تصویب تعدیلات وارده در مقرره ها و پالیسی های این بانک طبق آجندا بحث و تصامیم  لازم در زمینه اتخاذ گردید.

قابل تذکر است که این بانک با هدف ایجاد، ترویج و ارائه تسهیلات مالی و اعتباری برای توسعه تجارت درون - منطقه ای و همچنین تسریع توسعه اقتصادی کشورهای عضو در زیر مجموعه سازمان اکوتاسیس گردیده  و مقر آن در استانبول ترکیه است. افغانستان نیز درسال 2014 عضویت آن را بدست آورده است و در جلسات آن طور منظم اشتراک می نماید.

دافغانستان بانک همواره کوشیده است تا در جهت تامین و بهبود روابط خویش با سازمان های مالی بین المللی ومنطقه ای سهم فعال داشته و در جهت ایجاد تسهیلات بانکی و مالی نقش برازنده ایفا نماید.

آخرین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۵:۲
Background image

تدویر جلسه با نمایندگان بانکهای تجارتی

6 قوس 1400 جلسۀ با نمایندگان اتحادیه بانکهای افغانستان و نمایندگان بانکهای تجارتی به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک برگزار گردید.

در این جلسه با نمایندگان بانک. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۱۵:۱۹
Background image

جلسۀ به ریاست معاون اول د افغانستان بانک تدویر گردید

2 قوس 1400 جلسۀ در مورد مرور بر قوانین، فرامین، طرزالعمل ها و لوایح مرتبط به د افغانستان بانکبه ریاست محترم نوراحمد آغا معاون اول د افغانستان بانک در تالار شورای عالی این بانک تدویر. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۴ - ۱۱:۵۱
Background image

د افغانستان بانک 10 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

24 عقرب 1400- د افغانستان بانک الی مبلغ 10 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز سه شنبه مؤرخ 251400/08/ ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این داوطلبی. . .

بازگشت به خبر