تاکید معاون اول د افغانستان بانک روی ارائه خدمات بهتر بانکی برای مردم

Mpoya
پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۴ - ۱۰:۲۰
تاکید معاون اول د افغانستان بانک روی ارائه خدمات بهتر بانکی برای مردم

۲۷ ذوالحجة الحرام ۱۴۴۵- محترم نور احمد آغا، معاون اول د افغانستان بانک، از نمایندگی د افغانستان بانک در ولایت کاپیسا دیدار نمود.

معاون اول د افغانستان بانک در جریان سفر خویش به ولایت کاپیسا، وضعیت نمایندگی د افغانستان بانک و بانک‌های تجارتی را از نزدیک مشاهده نموده و در زمینه ارائه خدمات بهتر بانکی به شهروندان، هدایات لازم را ارائه نمود.

طی این دیدار، مسوولین نمایندگی د افغانستان بانک کاپیسا، مشکلات و پیشنهادات خود را به معاون اول د افغانستان بانک در میان گذاشتند.

محترم نور احمد آغا، معاون اول د افغانستان بانک، بعد از استماع مشکلات و پیشنهادات، اطمینان به حل مشکلات و در نظر گرفتن پیشنهادات ایشان داده و گفت که د افغانستان بانک به‌عنوان بانک مرکزی کشور، متعهد است تا در هر بخش از کشور، زمینه ارائه خدمات بهتر بانکی را برای شهروندان کشور مساعد نماید.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۵/۲ - ۱۵:۱۷
Background image

حریق بانکنوت‌های مندرس در زون شمال د افغانستان بانک

۱۶ محرم الحرام ۱۴۴۶- د افغانستان بانک بانکنوت‌های مندرس جمع‌آوری شده از زون های شمال و شمال شرق که مجموعاً (۱،۰۷۳،۹۶۲،۰۰۰) یک میلیارد و هفتاد و سه میلیون و نهصد و شصت و دو هزار افغانی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱ - ۱۴:۳۶
Background image

تدویر کنفرانس تمویلات کوچک مالی اسلامی بمنظور رشد تجارت های کوچک و متوسط

16 محرم الحرام 1446- محترم صدیق الله خالد آمر عمومی دفتر ریاست د افغانستان بانک، در همایش تحت عنوان "هفته مالی اسلامی افغانستان" که پیرامون تمویل مالی اسلامی کوچک راه اندازی گردیده بود،. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۶:۲۹
Background image

تلاش برای توسعه خدمات مالی

14 محرم الحرام 1446 محترم نور احمد آغا سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با محترم ستیفن رودریگز، رئیس اداره انکشافی سازمان ملل متحد در افغانستان، و هیأت همراهش دیدار و پیرامون مسائل. . .

بازگشت به خبر