تدویر جلسه با نمایندگان بانکهای تجارتی

Mpoya
یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۵:۳۰
تدویر جلسه با نمایندگان بانکهای تجارتی

کابل، 19 عقرب 1398- محترم واحد الله نوشیر سرپرست و معاون اول دافغانستان بانک با نمایندگان بانکهای تجارتی تدویر جلسه نمود.طی این جلسه پیرامون تضمین قرضه های بانکی، و چگونگی اعطای قرضه ها و سایر مسایل بانکی بحث گردیده و تبادل نظر صورت گرفت.

قابل یاد آوریست که در این جلسه محترمه مرضیه حفیظی تنی از تجاران کشور نیز اشتراک ورزیده بود که طی صحبتی خواهان تسهیل هرچه بیشتر در روند اعطای قرضه دهی گردید.

باید گفت که در این جلسه نمایندگان بانکهای تجارتی نیز از عرضه خدمات عالی در این زمینه اطمینان داده و یاد آور شدند که برای آن عده اشخاصیکه پلان های بهتر اقتصادی داشته باشند، در بخش اعطای قروض تسهیلات لازم را فراهم می نمایند.

آخرین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۴ - ۱۱:۲۶
Background image

د افغانستان بانک 40 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل، 24 قوس 1398_د افغانستان بانک الی مبلغ 40 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز دوشنبه مؤرخ 1398/09/25 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۰:۷
Background image

راه اندازی ورکشاپ آموزشی سیستم ثبت اعتبارات عامه پوهنتون کاتب

د افغانستان بانک ورکشاپ آموزشی سیستم ثبت اعتبارات عامه  و ثبت حقوق رهنی بر اموال منقول را در پوهنتون کاتب، راه اندازی نمود.

هدف از راه اندازی این ورکشاپ بلند بردن سطح آگاهی عامه از. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۱۲:۱۳
Background image

دیدار با مقامات ولایتی خوست پیرامون ترویج پول افغانی

خوست، ۱۸ قوس ۱۳۹۸- آمریت زون جنوب شرق د افغانستان بانک با مسولین مقام ولایت خوست پیرامون برنامه های ترویج پول ملی دیدار نمود.

محترم معلم شاه نیکیار آمر زون جنوب شرق طی این جلسه با. . .

بازگشت به خبر