تدویر جلسه شورای عالی د افغانستان بانک

Mpoya
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۶
تدویر جلسه شورای عالی د افغانستان بانک

– 15 جدی 1399 - شورای عالی د افغانستان بانک که عالیترین مرجع تصمیم گیری این بانک است، امروز چهارمین جلسة نوبتی سال 1399 خود را برگزار نمود.

این جلسة تحت ریاست محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک و با اشتراک سایر اعضای شورای عالی د افغانستان بانک از راه دور به شکل آنلاین تدویریافت. در این جلسة ضمن بحث و تصویب بودجه سال مالی 1400، وضعیت اقتصادی افغانستان، چگونگی تطبیق سیاست پولی، عملکرد نظام بانکی و نظارت بر آن، نظام مالی کشور و یک سلسله موضوعات دیگر اداری مرتبط به د افغانستان بانک به بحث گرفته شده و فیصله های لازم در روشنی احکام قانون د افغانستان بانک و بانکداری صورت گرفت.

همچنان، طی این جلسه برای اولین بار 36 طرزالعمل کاری مربوط به شعبات مختلف د افغانستان بانک تصویب شد که هدف از طرح و تدوین این طرزالعمل ها بهبود عملکرد د افغانستان بانک و مدیریت مطلوب امور در این بانک می باشد.

قابل یادآوریست که شورای عالی د افغانستان بانک در یک سال چهار بار تشکیل جلسه میدهد که جلسات آن به شکل ربعوار برگزار گردیده و روی موضوعات مختلف سیاست گذاری، طرح فعالیت های بانک، اجراآت و دستاوردها بحث و تبادل نظر صورت گرفته و فیصله های لازم در زمینه بهبود عملکرد د افغانستان بانک و نظام مالی و بانکی کشور بعمل می آید.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۹:۱
Background image

تدویر جلسه با مسئولین اتحادیه صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی

کابل، 1 دلو 1399- جلسه ای تحت ریاست محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با مسئولین اتحادیه صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی کشور راه اندازی گردید.

هدف از تدویر این جلسه. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۲
Background image

تدویر جلسه آنلاین با مقامات بانک مرکزی ازبکستان

27 جدی 1399- محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک جلسه ای آنلاینی را با مقامات ارشد بانک مرکزی ازبکستان برگزار نمود.

این جلسه به هدف تحکیم و تنظیم روابط با ارگانها و. . .

بازگشت به خبر