تدویر جلسه معلوماتی جهت یادگیری کار شیوه ترتیب و تنظیم اسناد

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۳۵
تدویر جلسه معلوماتی جهت یادگیری کار شیوه ترتیب و تنظیم اسناد

جلسه ای در زمینه یادگیری و کار شیوه ترتیب و تنظیم اسناد در آمریت زون ساحوی شرق برای نمایندگی های ولایت لغمان، کنر، نورستان و نمایندگی تورخم با حضور داشت محترم احمدزی توحیدیار معاون زون شرق بتاریخ 9 محرم الحرام تدویر گردید.

در این جلسه از طرف کارمندان دفتر ریاست د افغانستان بانک که جهت آموزش دهی به همکاران ولایتی در زمینه تنظیم و ترتیب اسناد به ولایت ننگرهار سفر کرده اند، پریزنتیشن معلوماتی ارائه گردید.

پروسه الکترونیکی شدن اسناد در دفتر مرکزی د افغانستان بانک تکمیل و اسناد حدود 32 سال گذشته الکترونیکی شده است. گفتنی است که روند گسترش الکترونیکی شدن اسناد به ولایت ها نیز در حال انجام است.

قابل ذکر است که هیئت رهبری د افغانستان بانک متعهد است که در بخش های مختلف برای کارمندان این بانک و در کُل برای مردم عزیز کشور تسهیلات لازم مهیا سازد.

آخرین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۶:۳
Background image

د افغانستان بانک 10 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

5 ربیع الاول 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (10) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز یکشنبه مؤرخ 6 ربیع الاول 1444 (1401/07/10) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از بانکها و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۶:۱
Background image

از رهبری د افغانستان بانک بخاطر اجراآت موثر و مشارکت فعال در برنامه حسابدهی دولت به ملت تقدیر بعمل آمد

1444 ربیع الاول 1 - محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس) سرپرست د افغانستان بانک بخاطر اجراآت موثر د افغانستان بانک و مشارکت فعال در برنامه حسابدهی دولت به ملت از طرف معاونیت اقتصادی محترم. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۴:۴۴
Background image

چهارمین نشست مجمع بانک های مرکزی سازمان همکاری اسلامی در استانبول برگزار شد

- 2928 صفر المظفر 1444 چهارمین اجلاس مجمع بانکهای مرکزی سازمان همکاری اسلامی که 57 کشور عضویت آنرا دارند به تاریخ 25 و 26 ماه سپتمبر سال روان میلادی، در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار. . .

بازگشت به خبر