تدویر جلسه معلوماتی جهت یادگیری کار شیوه ترتیب و تنظیم اسناد

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۳۵
تدویر جلسه معلوماتی جهت یادگیری کار شیوه ترتیب و تنظیم اسناد

جلسه ای در زمینه یادگیری و کار شیوه ترتیب و تنظیم اسناد در آمریت زون ساحوی شرق برای نمایندگی های ولایت لغمان، کنر، نورستان و نمایندگی تورخم با حضور داشت محترم احمدزی توحیدیار معاون زون شرق بتاریخ 9 محرم الحرام تدویر گردید.

در این جلسه از طرف کارمندان دفتر ریاست د افغانستان بانک که جهت آموزش دهی به همکاران ولایتی در زمینه تنظیم و ترتیب اسناد به ولایت ننگرهار سفر کرده اند، پریزنتیشن معلوماتی ارائه گردید.

پروسه الکترونیکی شدن اسناد در دفتر مرکزی د افغانستان بانک تکمیل و اسناد حدود 32 سال گذشته الکترونیکی شده است. گفتنی است که روند گسترش الکترونیکی شدن اسناد به ولایت ها نیز در حال انجام است.

قابل ذکر است که هیئت رهبری د افغانستان بانک متعهد است که در بخش های مختلف برای کارمندان این بانک و در کُل برای مردم عزیز کشور تسهیلات لازم مهیا سازد.

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۸
Background image

د افغانستان بانک 17  میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

15 رجب المرجب 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (17) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهار شنبه مؤرخ 17 رجب المرجب 1444 (19/11/1401) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۸ - ۱۷:۲۰
Background image

تدویر ګفتمان یک روزه تقویت و توسعه بانکداری اسلامی در کشور

۶ رجب المرجب ۱۴۴۴ –ګفتمان یک روزه برای تقویت، توسعه و فراهم سازی زمینه های مناسب دسترسی مردم به خدمات مالی در تالار مجالس شورای عالی د افغانستان بانک برګزار شد.

در این ګفتمان محترم. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۸ - ۱۴:۵۳
Background image

بانك جهاني در آخرین گزارش خویش  ازکاهش تورم و ثبات ارزش پول ملی خبر داده است

افغانستان طی سال گذشته با وجود محدودیت ها فرا راه نظام بانکی، در حفظ ثبات قیم، ثبات ارزش پول ملی و کنترول انفلاسیون دستآوردهای چشمگیر داشته است که این دستآوردها مکرراً از سوی نهادهای. . .

بازگشت به خبر