تلاش در جهت ترویج هر چه بیشتر پول ملی از طریق مقامات ولایتی زون شرق

Mpoya
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۲:۳۰
تلاش در جهت ترویج هر چه بیشتر پول ملی از طریق مقامات ولایتی زون شرق

محترم احمد زی توحیدیارآمر زون شرق د افغانستان بانک در ترکیب هیئت از همکاران آن زون با مقامات ولایتی ولایت محترم ننگرهار و مسؤلان شورا های ولایتی آن ولایت دیدار و روی تبلیغ و ترویج پول ملی حین داد و سُتد های داخلی و چگونگی جلوگیری از مندرس شدن زود هنگام آن بحث وگفتگو نمودند. در این دیدار ها که به تاریخ های 29 و 30 میزان سالروان برگزار گردیده بود، ابتدا محترم احمد زی توحید یار در رابطه به پروسه ترویج افغانی و شیوه های نگهداشت آن  صحبت نموده و از مقام ولایت ننگرهار خواست تا به ادارات مربوطه هدایت دهند تا در این موضوع که یک پروسه ملی می باشد،  با د افغانستان بانک همکاری نمایند.

سپس معاون ولایت ننگرهار وعده سپرد که در آجندای مجلس اداری ولایت ننگرهار روی این موضوع بحث کرده و به تمام ادارات مربوطه جداً هدایت خواهد داد تا در روند ترویج پول افغانی رسالت ملی خود را ادا نمایند.

در حین حال معاون شورای ولایتی ولایت ننگرهار  گفت که ترویج پول افغانی مسؤلیت ملی ما است و وعده سپرد که در این پروسه ملی با د افغانستان بانک همکار می باشند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۲:۹
Background image

د افغانستان بانک 40 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل،14 قوس 1398_د افغانستان بانک الی مبلغ 40 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 1398/09/16 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۵:۱۲
Background image

هیئت مدیره انستیتیوت مالی و بانکداری افغانستان تدویر جلسه نمود

کابل، 12 قوس 1398- جلسه هیئت مدیره انستیتیوت مالی و بانکداری افغانستان، تحت ریاست محترم واحد الله نوشیر سرپرست و معاون اول د افغانستان بانک راه اندازی شد.

ابتدأ  در این نشست محترم لطف. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۰:۵۰
Background image

تدویر جلسه گزارش دهی پیرامون فعالیت های شعبات مختلف د افغانستان بانک

کابل، 12 قوس 1398- هیئت رهبری د افغانستان بانک پیرامون تشریک معلومات فعالیت ها و کارکردهای د افغانستان بانک طی سال مالی 1398 تدویر جلسه نمود.

طی این جلسه که با اشتراک هیئت رهبری، آمرین. . .

بازگشت به خبر