تلاش در جهت ترویج هر چه بیشتر پول ملی از طریق مقامات ولایتی زون شرق

Mpoya
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۲:۳۰
تلاش در جهت ترویج هر چه بیشتر پول ملی از طریق مقامات ولایتی زون شرق

محترم احمد زی توحیدیارآمر زون شرق د افغانستان بانک در ترکیب هیئت از همکاران آن زون با مقامات ولایتی ولایت محترم ننگرهار و مسؤلان شورا های ولایتی آن ولایت دیدار و روی تبلیغ و ترویج پول ملی حین داد و سُتد های داخلی و چگونگی جلوگیری از مندرس شدن زود هنگام آن بحث وگفتگو نمودند. در این دیدار ها که به تاریخ های 29 و 30 میزان سالروان برگزار گردیده بود، ابتدا محترم احمد زی توحید یار در رابطه به پروسه ترویج افغانی و شیوه های نگهداشت آن  صحبت نموده و از مقام ولایت ننگرهار خواست تا به ادارات مربوطه هدایت دهند تا در این موضوع که یک پروسه ملی می باشد،  با د افغانستان بانک همکاری نمایند.

سپس معاون ولایت ننگرهار وعده سپرد که در آجندای مجلس اداری ولایت ننگرهار روی این موضوع بحث کرده و به تمام ادارات مربوطه جداً هدایت خواهد داد تا در روند ترویج پول افغانی رسالت ملی خود را ادا نمایند.

در حین حال معاون شورای ولایتی ولایت ننگرهار  گفت که ترویج پول افغانی مسؤلیت ملی ما است و وعده سپرد که در این پروسه ملی با د افغانستان بانک همکار می باشند.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۱۰:۰
Background image

د افغانستان بانک 42 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل،24 سرطان 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 42 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهارشنبه مؤرخ 25/04/1399 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

تدویر جلسه آغاز برنامه "ECF جدید" با صندوق بین المللی پول

۱۷ سرطان سال ۱۳۹۹ محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک با هیئت صندوق بین المللی پول در آغاز برنامه ECF  جدید تدویر جلسه نمود.

در این جلسه، تیم تخنیکی صندوق بین المللی پول، تیم. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۵:۳۶
Background image

محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک

محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک به روز یک شنبه مورخ (  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ) در  کمیسیون های محترم اقتصاد ملی و  مالی و بودجه ولسی جرگه در مورد ‌دوسیه های فساد در د افغانستان بانک دعوت. . .

بازگشت به خبر