تلاش ها برای تنظیم و انسجام هر چه بیشتر سکتور غیر بانکی همچنان ادامه دارد

Mpoya
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۱۰:۲۴
تلاش ها برای تنظیم و انسجام هر چه بیشتر سکتور غیر بانکی همچنان ادامه دارد

23 سرطان 1400- محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک به سلسله ملاقات های قبلی با اعضای رهبری شورای همبستگی صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی این بار نیز با یکتن از اعضای  رهبری این شورا دیدار نموده و روی میکانیزه سازی فعالیتهای صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی گفتگو نمودند.

در ابتدا اعضای رهبری شورای همسبتگی صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی پیرامون تلاش های د افغانستان بانک برای تنظیم و انسجام امور سکتور غیر بانکی صحبت نموده و از رهبری د افغانستان بانک ابراز امتنان نمودند.

متعاقباً، محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک صحبت نموده گفت که د افغانستان بانک بمنظور تقویه و معیاری سازی فعالیتهای صرافی و عرضه کننده گان خدمات پولی و بهبود و انکشاف فعالیتهای این سکتور، متعهد بوده و همواره در تلاش است تا زمینه های مناسب و معقولی را برای رشد سکتور غیر بانکی در کشور فراهم نماید.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۶:۱۸
Background image

یک مقدار پول نقد بدست آمده از مقامات حکومت سابق، به د افغانستان بانک سپرده شد

۲۴ سنبله ۱۴۰۰- یک مقدار پول نقد که از اقامتگاه محترم امرالله صالح، معاون اول حکومت پیشین کشور و تعدادی از مقامات بلند رتبه اسبق بدست آمده بود، توسط مسئولین ا.ا.ا به د افغانستان بانک. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۵:۱۶
Background image

اطلاعیۀ د افغانستان بانک

مطابق مادۀ سی و سوم قانون د افغانستان بانک پول رایج و واحد پولی افغانستان افغانی است. بناءً از عموم افغان ها، دوایر و مؤسسات دولتی و خصوصی خواسته میشود تا در قرار داد ها و سایر معاملات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۲۳ - ۱۵:۵۹
Background image

پیام محترم الحاج عبدالقاهر سرپرست کُل د افغانستان بانک

بسمه تعالی

پیام محترم الحاج عبدالقاهر سرپرست کُل د افغانستان بانک

الحمدالله والصلاۀ والسلام علی رسول الله

هموطنان عزیز!

د افغانستان بانک به همه هموطنان عزیز اطمینان میدهد که بانک. . .

بازگشت به خبر