سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با مسئولین بانکهای تجارتی تدویر جلسه نمود

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۲ - ۱۳:۳۹
سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با مسئولین بانکهای تجارتی تدویر جلسه نمود

21 سرطان 1400- محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل دافغانستان بانک با مسئولین بانکهای تجارتی تدویر جلسه نمود. در این جلسه پیرامون ارائه تسهیلات و خدمات بانکی، قرضه برای تشبثات کوچک و متوسط و یک سلسله مسایل بانکی دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در جلسه متذکره  محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک از نمایندگان بانک های تجارتی خواست تا در روشنی قوانین و مقررات تسهیلات لازم را در عرضه خدمات بانکی، قرضه دهی و سایر موارد بانکی فراهم سازند و از این طریق در پیشرفت و رشد اقتصادی کشور نقش مثبت خود را به خوبی ایفا نمایند.

محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک افزود که د افغانستان بانک متعهد به فراهم آوری زمینه رشد سکتور مالی و بانکی کشور است و در پرتو قانون و مقررات آماده هر نوع همکاری با بانکهای تجارتی می باشد.

در این جلسه نمایندگان بانک های تجارتی نیز از عرضه خدمات بهتر اطمینان داده، گفتند که بانکهای تجارتی در چارچوب قانون و مقررات آماده فراهم آوری سهولت های لازم به هموطنان عزیز می باشد.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۶:۱۸
Background image

یک مقدار پول نقد بدست آمده از مقامات حکومت سابق، به د افغانستان بانک سپرده شد

۲۴ سنبله ۱۴۰۰- یک مقدار پول نقد که از اقامتگاه محترم امرالله صالح، معاون اول حکومت پیشین کشور و تعدادی از مقامات بلند رتبه اسبق بدست آمده بود، توسط مسئولین ا.ا.ا به د افغانستان بانک. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۵:۱۶
Background image

اطلاعیۀ د افغانستان بانک

مطابق مادۀ سی و سوم قانون د افغانستان بانک پول رایج و واحد پولی افغانستان افغانی است. بناءً از عموم افغان ها، دوایر و مؤسسات دولتی و خصوصی خواسته میشود تا در قرار داد ها و سایر معاملات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۲۳ - ۱۵:۵۹
Background image

پیام محترم الحاج عبدالقاهر سرپرست کُل د افغانستان بانک

بسمه تعالی

پیام محترم الحاج عبدالقاهر سرپرست کُل د افغانستان بانک

الحمدالله والصلاۀ والسلام علی رسول الله

هموطنان عزیز!

د افغانستان بانک به همه هموطنان عزیز اطمینان میدهد که بانک. . .

بازگشت به خبر