معرفی آمرین دفتر ریاست، نظارت بانکی و زون مرکز

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۴:۲۷
معرفی آمرین دفتر ریاست، نظارت بانکی و زون مرکز

۳۰  سنبله ۱۴۰۰ آمر عمومی دفتر ریاست، آمر عمومی نظارت از بانکها و آمر عمومی زون مرکز د افغانستان بانک را محترم مولوی عبدالقدیر احمد معاون دوم د افغانستان بانک امروز طی مجلسی به کارمندان این بانک معرفی نمود.

محترم مولوی عبدالقدیر احمدمعاون دوم ریاست کُل د افغانستان بانک در جلسه ای که به همین مناسبت تدویر یافته بود افراد معرفی شده را ورزیده و کار فهم یاد نموده و از کارمندان این بانک خواست که با همکاری مشترک و امانتداری کامل به کارهایشان ادامه دهند.

محترم احمد افزود که همه ما دست به دست داده و این کشور را میسازیم، به گفته وی در 20 سال گذشته افراد از خارج کشور آمدند، فقط برای امرار معاش کار نمودند و کشور را در شرایط سخت تنها گذاشتند.

وی در اخیر جلسه به کسانیکه تازه به کار گماشته شده اند آرزوی موفقیت نمود و از آنها خواست تا بیش از پیش برای بهبود نظام اقتصادی و بانکی کشور تلاش نمایند.

قابل ذکر است که محترم صدیق الله خالد منحیت آمر عمومی دفتر ریاست، محترم عبدالرحمن قانت به حیث آمر عمومی نظارت از بانکها و محترم فدا محمد فیضان منحیث آمر عمومی زون مرکز به وظایف گماشته شده اند.

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۱۶:۲۳
Background image

میلاد النبی صلی الله علیه وسلم مبارک

هیئت رهبری و کارمندان د افغانستان بانک دوازدهم ربیع الاول روز میلاد با سعادت سرور کائنات، ناجی و رهنمای بشریت حضرت محمد رسول الله صلی الله علیه وسلم را حضور کافه ای ملت متدین و شریف. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۱۵:۱۸
Background image

تدویر جلسه مشترک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی و شرکت برشنا

کابل، 25 میزان 1400- جلسه ای تحت ریاست محترم عبدالواحد جبار خیل آمر عمومی عملیات بانکی د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی کارگزار در کشور و شرکت برشنا در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۶:۳۲
Background image

برگزاری نود و یکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB )

نود ویکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB ) به تاریخ 22 میزان 1400 بشکل آنلاین تدویر گردید. در این جلسه برعلاوه رییس بانک تجارت وتوسعه اکو و اعضای هیئت مدیره آن نماینده. . .

بازگشت به خبر