مواصلت بسته نقدی از کمک های بشر دوستانه به افغانستان

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۶:۳۰
مواصلت بسته نقدی از کمک های بشر دوستانه به افغانستان

۳۰ ذوالقعده ۱۴۴۳ به سلسله کمک های بشر دوستانه کشورهای کمک رسان امروز بسته ۳۲ ميليون  دالر امریکایي نقد به افغانستان رسید و این بسته نقدی کمک های بشردوستانه به یکی از بانکهای تجارتی سپرده شد.

د افغانستان بانک ضمن ستایش و قدردانی از کمک های بشردوستانه جامعه جهانی، می خواهد که در عرصه های مختلف با افغانستان داخل تعامل و همکاری شوند و از این طریق مردم افغانستان را کمک نمایند.

هیئت رهبری د افغانستان بانک بر این باور است که رسانیدن کمک های بشردوستانه از طریق سکتور بانکی شفافیت به وجود می آورد و در رسانیدن کمک ها به مردم تسهیلات بیشتر را ایجاد می کند.

آخرین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۱:۴۰
Background image

د افغانستان بانک 12 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

9 محرم الحرام 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (12) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز دوشنبه مؤرخ 10 محرم الحرام 1444 (1401/05/17) بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک از. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۱۰:۳۲
Background image

تدویر جلسه با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی ولایت کندهار

6 محرم الحرام 1444- جلسه ای با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی ولایت کندهار به ریاست محترم نوراحمد آغا معاون اول د افغانستان بانک در زون جنوب غرب د افغانستان بانک تدویر گردید.

در این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۱۵:۲۴
Background image

د افغانستان بانک متعهد به پیشرفت اصلاحات بر اساس اصول جهانی است

د افغانستان بانک به منظور پیشرفت و شفافیت امور، سیستم حاضری الکترونیکی را در شماری از نمایندگی های ولایتی فعال نموده و نصب این سیستم همچنان به تمامی نمایندگی های مربوطه ادامه می یابد.

. . .

بازگشت به خبر