تدویر جلسه با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی ولایت کندهار

Mpoya
Sat, Aug 06 2022 10:32 AM
تدویر جلسه با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی ولایت کندهار

6 محرم الحرام 1444- جلسه ای با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی ولایت کندهار به ریاست محترم نوراحمد آغا معاون اول د افغانستان بانک در زون جنوب غرب د افغانستان بانک تدویر گردید.

در این جلسه محترم نوراحمد آغا در مورد نیاز، ارزش و اجرای طرح ایجاد شده برای صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی به تفصیل صحبت نموده و این طرح را در میکانیزه سازی این سکتور با ارزش خواند.

وی این طرح را برای تقویت فعالیتهای صرافان و سکتور مالی کشور ضروری خواند و خاطرنشان کرد که تسهیلات زیادی برای صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی در این زمینه در نظر گرفته شده است.

محترم نوراحمد آغا از صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی خواست تا برای گرفتن جواز بر اساس طرح جدید به د افغانستان بانک مراجعه کنند تا دفاتر آنها توسط کمیته تعیین شده بسته نشود.

شایان ذکر است که در این جلسه محترم احمد ظاهر ناصرزی آمر عمومی نظارت بر موسسات مالی غیربانکی و محترم ملا عبدالصمد منصوری آمر عمومی زون جنوب غرب و  تعداد کارمندان این بانک نیز شرکت داشتند.

باید گفت که پیش از این نشستی با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی در ولایت هلمند نیز برگزار شده بود که طی آن معلومات لازم به صرافان و ارائه دهندگان خدمات پولی داده شد.

Latest news

Tue, Sep 27 2022 2:56 PM
Background image

Fourth Session of the OIC’s Central Banks Forum was Held in Istanbul

September 26, 2022—Fourth session of the Central Banks Forum of the Organization of Islamic Cooperation, which consists of 57 member countries, was held on 25-26 September, 2022 in. . .

Thu, Sep 22 2022 12:17 PM
Background image

DAB Held a Talk on Raising Awareness and Sharing Information for Strengthening Relations with Government Entities especially Educational Institutions

September 21, 2022— Da Afghanistan Bank hosted a meeting with the Deputy Ministers of Education, Hajj and Religious Affairs and the Higher Education ministries for raising awareness. . .

Wed, Sep 07 2022 5:08 PM
Background image

Sixth Meeting of the High Coordination Commission was held

September 07, 2022 – A meeting was held on AML/CFT regime’s implementation chaired by the acting Governor of Da Afghanistan Bank, Mr. Abdul Qahir (Haji Idrees) who is also the Head of. . .

BACK TO NEWS