اطلاعیه د افغانستان بانک

Anonymous (not verified)
شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۵:۵۷
شرکت های هوایی، پُستی و کارگو مکلف به عملی نمودن مقرره کنترول و راپور دهی انتقال پول، اسعار و اسناد قابل معامله بی اسم می باشند. شرکت های ارائه کننده خدمات هوایی، پسُتی و گارکو که یک بخش قابل ملاحظه سیستم ترانسپورتی و انتقالی کشور را تشکیل میدهند، به تأسی از حُکم ماده هفتم قانون جلوگیری از پول شویی و عواید ناشی از جرایم و هدایت رهبری سکتور امنیتی ج.ا.افغانستان مکلف به تطبیق و عملی نمودن مقرره کنترول و راپور دهی انتقال پول، اسعار و اسناد قابل معامله بی اسم گردیده اند.

شرکت های هوایی، پُستی و کارگو مکلف به عملی نمودن مقرره کنترول و راپور دهی انتقال پول، اسعار و اسناد قابل معامله بی اسم می باشند.

شرکت های ارائه کننده خدمات هوایی، پسُتی و گارکو که یک بخش قابل ملاحظه سیستم ترانسپورتی و انتقالی کشور را تشکیل میدهند، به تأسی از حُکم ماده هفتم قانون جلوگیری از پول شویی و عواید ناشی از جرایم و هدایت رهبری سکتور امنیتی ج.ا.افغانستان مکلف به تطبیق و عملی نمودن مقرره کنترول و راپور دهی انتقال پول، اسعار و اسناد قابل معامله بی اسم گردیده اند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۹:۲۹
Background image

امضای تفاهمنامه تبادل اطلاعات مالی با بانک نگارای کشور مالیزیا

د افغانستان بانک بر اساس ماده  سی و یکم قانون جلوگیری از پول شویی و عواید ناشی از جرایم، تفاهمنامه همکاری تبادل اطلاعات مالی مرتبط به پول شویی، تمؤیل تروریزم و سایر جرایم اصلی را با. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۵:۳۸
Background image

مشاور امور مالی د افغانستان بانک معرفی گردید

کابل، 27 اسد 1398- محترم سید عبدالغفور سادات بحیث مشاور امور مالی مقام محترم ریاست کُل د افغانستان بانک، تعیین و طی محفلی به کارمندان بانک معرفی شد.

هیئت رهبری د افغانستان بانک حین. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۱:۳۳
Background image

گرامیداشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور

کابل، 27 اسد 1398- د افغانستان بانک برای بزرگداشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور، محفلی را در دفتر مرکزی خود تدویر که در پایان آن نمایشگاه عکاسی که به همین مناسبت مدنظر گرفته شده. . .

بازگشت به خبر