تدویر جلسه با محترم عبدالله الدرداری، رئیس برنامه توسعه سازمان ملل متحد در افغانستان

Mpoya
شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۷:۲۵
تدویر جلسه با محترم عبدالله الدرداری، رئیس برنامه توسعه سازمان ملل متحد در افغانستان

 21شوال 1443- جلسۀ با نمایندگان برنامه توسعه سازمان ملل متحد در افغانستان برگزار شد و تعدادی از مسایل مربوط به سکتور مالی و بانکی مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه محترم لطف الحق نور پسرلی مشاور ارشد اقتصادی د افغانستان بانک خاطرنشان نمود که د افغانستان بانک متعهد است تا روابط مالی و بانکی خوبی را با تمام نهادها مطابق قوانین و مقررات داشته باشند.

لازم  به ذکر است که در این دیدار  بر هماهنگی بیشتر برای برنامه های آینده تاکیدگردید و طرفین متعهد به همکاری های مشترک شدند.

باید گفت که در این نشست علاوه بر محترم عبدالله الدرداری رئیس برنامه توسعه سازمان ملل متحد در افغانستان، هیئت همراه شان و آمرین و معاونین آمریت های مختلف د افغانستان بانک نیز حضور داشتند.

آخرین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۱:۵۹
Background image

د افغانستان بانک 13 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

4 ذوالحجه 1443- د افغانستان بانک الی مبلغ (13) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز دو شنبه مؤرخ 5 ذوالحجه 1443 (1401/04/13) بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک از بانکها و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۶:۳۰
Background image

مواصلت بسته نقدی از کمک های بشر دوستانه به افغانستان

۳۰ ذوالقعده ۱۴۴۳ به سلسله کمک های بشر دوستانه کشورهای کمک رسان امروز بسته ۳۲ ميليون  دالر امریکایي نقد به افغانستان رسید و این بسته نقدی کمک های بشردوستانه به یکی از بانکهای تجارتی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۹:۵۸
Background image

د افغانستان بانک اظهارات اخیر نماینده ویژه امریکا در امور افغانستان را مبنی بر حل مشکلات سکتور بانکی به دیده قدر می نگرد

تام وست نماینده ویژه ایالات متحده امریکا برای افغانستان اخیراً طی دیداری با شماری از تجار کشور در امارات متحده عربی گفته است که چالش های موجود سد راه نظام بانکی افغانستان را به زودی حل. . .

بازگشت به خبر