تدویر جلسه با نمایندگان بانک های تجاری

Mpoya
شنبه ۱۴۰۱/۶/۵ - ۱۷:۳
تدویر جلسه با نمایندگان بانک های تجاری

۲۹ محرم الحرام ۱۴۴۴ - جلسه ای با نمایندگان بانک های تجارتی به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک تشکیل شد و در مورد انتقالات پول (TT)، بیمه، تضمینات بانکی و یک سلسله مسائل دیگر مالی و بانکی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک از نمایندگان بانک های تجارتی خواست تا در ارائه خدمات بانکی به مشتریان سهولتهای زیادی را مهیا سازند.

وی علاوه نمود که د افغانستان بانک متعهد است که در پرتو اصول و مقررات به بانک ها همکار باشد تا بهترین خدمات بانکی به شهروندان عزیز ارائه گردد.

در این نشست نمایندگان اتحادیه بانک های افغانستان و بانک های تجارتی در مورد موضوعات یاد شده صحبت نموده و از طرف خود تعهد ارائه بهترین خدمات بانکی به مردم را دادند.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۳:۱۳
Background image

مواصلت بسته دیگر۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۲ جمادی الاول ۱۴۴۴ بسته دیگر ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده. در هفته روان این دومین بسته است که به افغانستان. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۰:۵۴
Background image

د افغانستان بانک 16 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

12 جمادی الاول 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (16) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهار شنبه مؤرخ 13 جمادی الاول 1444 (16/09/1401) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۱:۴۷
Background image

مواصلت بسته ۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۴ - بسته ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده.

د افغانستان بانک از هر اقدام اصولی که سبب ورود. . .

بازگشت به خبر