تدویر جلسه با نمایندگان بانک های تجاری

Mpoya
شنبه ۱۴۰۱/۶/۵ - ۱۷:۳
تدویر جلسه با نمایندگان بانک های تجاری

۲۹ محرم الحرام ۱۴۴۴ - جلسه ای با نمایندگان بانک های تجارتی به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک تشکیل شد و در مورد انتقالات پول (TT)، بیمه، تضمینات بانکی و یک سلسله مسائل دیگر مالی و بانکی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک از نمایندگان بانک های تجارتی خواست تا در ارائه خدمات بانکی به مشتریان سهولتهای زیادی را مهیا سازند.

وی علاوه نمود که د افغانستان بانک متعهد است که در پرتو اصول و مقررات به بانک ها همکار باشد تا بهترین خدمات بانکی به شهروندان عزیز ارائه گردد.

در این نشست نمایندگان اتحادیه بانک های افغانستان و بانک های تجارتی در مورد موضوعات یاد شده صحبت نموده و از طرف خود تعهد ارائه بهترین خدمات بانکی به مردم را دادند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۱۴:۴۳
Background image

تدویر ورکشاپ آموزشی برای مسولین شرکت های صرافی و خدمات پولی زون جنوب شرق

د افغانستان بانک به هدف بهبود عرضه خدمات شرکت های صرافی و خدمات پولی، برای 114 تن از کارمندان شرکت های یاد شده در زون جنوب شرق، پروگرام آموزشی برگزار نمود. این برنامه آموزشی بتاریخ های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۴۳
Background image

اشتراک هیأت عالی رتبه  د افغانستان بانک  در هژدهمین نشست سالانه  ایوفی و  بانک توسعه اسلامی  در کشور بحرین

 هیئتی به ریاست محترم هدایت الله بدری سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک در کنفرانس دو روزه "جلوگیری از رکود اقتصادی آینده و راهکارهای جهان بدون نفت در پرتو تنوع اقتصادی و بانکداری. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۴:۳
Background image

اطلاعیه د افغانستان بانک!

به تعقیب اطلاعیه قبلی د افغانستان بانک مبنی بر سپرده های مردم نزد بانکهای تـجارتـی به سمع هموطنان عزیز میرسانیم:

جهت ایـجاد سهولت در روند پـرداخت سپرده های مشتریـان رسیدگی بـه مشکلات. . .

بازگشت به خبر