دیدار سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با سفیر جدید اتحادیه اروپا در کابل

Mpoya
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۱۵:۱۷
دیدار سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با سفیر جدید اتحادیه اروپا در کابل

محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با آقای اندریاس وان برنت سفیر جدید اتحادیه اروپا در کابل به تاریخ 15 میزان 1399، دیدار نمود.

در این دیدار محور بحث ایشان را بهبود مراودات بانکی بین افغانستان و اتحادیه اروپا، کمک مالی اتحادیه اروپا به دولت افغانستان، و مبارزه با پولشویی در کشور تشکیل می داد.  محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک ابتدا از همکاری های همه جانبه اتحادیه اروپا با افغانستان ابراز امتنان نموده، ضمن آرزوی موفقیت برای سفیر جدید این اتحادیه، بر دوام همکاری های بیشتر شان تاکید نمود.

متعاقباً، سفیر جدید اتحادیه اروپا ، وعده همکاری های لازم در جهت تسهیل مراودات بانکی افغانستان با کشور های اروپایی و همکاری های آن اتحادیه در بخش های مختلف اقتصادی، و مبارزه با پولشویی و تمویل تروریزم را به محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک ابراز نمود.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۷:۳۷
Background image

اشتراک محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک در نشست سالانه نفت و گاز ترکمنستان

7  عقرب، 1399- نشست سالانه نفت و گاز ترکمنستان این بار از راه دور بشکل آنلاین برگزار گردید. این نشست که همه ساله تدویر می یابد، برای شرکت های بزرگ سرمایه گذاری و کشور های نیازمند به نفت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۰:۵۸
Background image

د افغانستان بانک 35 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل، 7 عقرب 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 35 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 101399/08/ ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۴ - ۱۷:۳۷
Background image

تدویر برنامه آموزشی برای عده صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی کابل

د افغانستان بانک طبق تعهد خویش که در قسمت بهبود سکتور مالی دارد، برنامه آموزشی را در رابطه به پروسه تغییر ساختار حقوقی صرافی ها و خدمات پولی از انفرادی به شرکت و مزایای شرکت های صرافی و. . .

بازگشت به خبر