دیدار سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک از نمایندگی های سرپل و سمنگان

Mpoya
یکشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۷ - ۱۱:۴۰
دیدار سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک از نمایندگی های سرپل و سمنگان

 21صفر المظفر 1444 - محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس) سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک از نمایندگی های سرپل و سمنگان دیدار نمود.

هدف از این سفر ایجاد هماهنگی و تسریع روند اجراآت نمایندگی ها، ملاحظه و ارزیابی مشکلات و چالش ها و فراهم آوری سهولت های لازم برای رفع آنها و ترغیب کارمندان به خدمتگذاری به مردم می باشد.

در این دیدار محترم عبدالقاهر حاجی ادریس مشکلات کارمندان نمایندگی های یاد شده را استماع نموده و هدایات لازم را به ادارات مربوطه جهت حل آنها صادر نمود.

محترم حاجی ادریس سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک از کارمندان این نمایندگی ها خواست تا در راستای خدمت به مردم کار خود را با صداقت، صمیمیت و مسئولیت کامل انجام دهند.

کارمندان نمایندگی های یاد شده در ولایت های سرپل و سمنگان نیز وعده دادند که از هیچ تلاشی برای پیشرفت امور کوتاهی نخواهند کرد و با صداقت کامل به مردم خدمت خواهند کرد.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۳:۱۳
Background image

مواصلت بسته دیگر۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۲ جمادی الاول ۱۴۴۴ بسته دیگر ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده. در هفته روان این دومین بسته است که به افغانستان. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۰:۵۴
Background image

د افغانستان بانک 16 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

12 جمادی الاول 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (16) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهار شنبه مؤرخ 13 جمادی الاول 1444 (16/09/1401) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۱:۴۷
Background image

مواصلت بسته ۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۴ - بسته ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده.

د افغانستان بانک از هر اقدام اصولی که سبب ورود. . .

بازگشت به خبر