د افغانستان بانک متعهد به پیشرفت اصلاحات بر اساس اصول جهانی است

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۱۵:۲۴
د افغانستان بانک متعهد به اصلاحات پیشرفت بر اساس اصول جهانی است

د افغانستان بانک به منظور پیشرفت و شفافیت امور، سیستم حاضری الکترونیکی را در شماری از نمایندگی های ولایتی فعال نموده و نصب این سیستم همچنان به تمامی نمایندگی های مربوطه ادامه می یابد.

حاضری الکترونیکی از زون مرکز توسط مدیریت معلومات کارمندان منابع بشری فعلاً آغاز شده است که در ولایت های کاپیسا، پروان، پنجشیر و لوگر نصب گردیده و قرار است تا دو هفته آینده در زون مرکز تکمیل گردد. در مرحله دوم دیوایس های الکترونیکی نیز در نمایندگی های زون نصب خواهند شد.

باید یادآور شد که نصب سیستم حاضری الکترونیکی می تواند به همکاران آمریت عمومی مالی و محاسبه  کمک کند تا گزارش حاضری کارمندان را به موقع دریافت کنند و تاخیری در اجرای حقوق کارکنان ایجاد نشود.

همچنین با فعال ساختن این سیستم کارمندان به موقع به خدمت مردم رسیده و به موقع کار خود را ترک می کنند. با این کار از دیر آمدن به سر کار و خروج پیش از وقت معینه کارمندان جلوگیری میکند و زمینه ارائه بهترین خدمات به موقع برای  شهروندان را فراهم می کنند.

وروستي خبرونه

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۳:۱۵
Background image

افغانستان ته د ۴۰ میلیونه ډالرو د بشري مرستو  بله کڅوړه را ورسېده

۱۴۴۴ جمادي الاول ۱۲ مه -  افغانستان ته د ۴۰ میلیون ډالرو نغدي بشري مرستې بله کڅوړه را ورسېده او په کابل کې یو سوداګریز بانک ته و سپارل شوه. دا په روانه اونۍ کې دویمه کڅوړه ده چې. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۰:۵۸
Background image

د افغانستان بانک 16 میلیونه امریکايي ډالره لیلاموي

1444 جمادی الاول 12 مه - د افغانستان بانک غواړي چې د 1444 کال د جمادی الاول د میاشتې په 13 نېټه (16/09/1401) د  چهار شنبې په ورځ د داوطلبۍ له لارې تر (16) میلیونه امریکايي ډالرو پورې د. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۱:۴۵
Background image

فغانستان ته د ۴۰ میلیون ډالرو نغده د بشري مرستې کڅوړه را ورسېده

۱۴۴۴ جمادي الاول ۱۱ مه -  افغانستان ته د ۴۰ میلیون ډالرو نغدي بشري مرستې کڅوړه را ورسېده او په کابل کې یو سوداګریز بانک ته و سپارل شوه.

د افغانستان بانک د هر هغه اصولي اقدام چې هېواد. . .

بېرته خبرونه ته