افتتاح نمایندگی د افغانستان بانک در محوطه ریاست پاسپورت

Mpoya
شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۹ - ۱۶:۱۶
افتتاح نمایندگی د افغانستان بانک در محوطه ریاست پاسپورت

۲۲ محرم الحرام ۱۴۴۴ د افغانستان بانک به منظور ارائه خدمات بهتر و به موقع به مردم، شهری څانګه ۷ خود را در ساختمان ریاست پاسپورت افتتاح کرد.

محترم عبدالقدیر احمد معاون دوم د افغانستان بانک در افتتاحیه ساختمان مذکور گفت که د افغانستان بانک تلاش دارد تا خدمات بهتر و به موقع را به مردم ارائه کند.

به گفته وی، با فعال شدن شهری څانګه هفتم د افغانستان بانک در داخل محوطه ریاست پاسپورت، تسهیلات زیادی برای آن دسته از شهروندانی که می خواهند پاسپورت بگیرند ایجاد می شود، پیش از این کسانیکه میخواستند پاسپورت را دریافت نمایند مجبور بودند که بخاطر تسلیمی تعرفه های بانکی خویش به بیرون از بانک تشریف ببرند، اما با فعال شدن این نمایندگی تمام کارهای پاسپورت در یک ساختمان انجام می شود.

این نمایندگی دارای ۱۵ غرفه است که ۱۰ غرفه آن برای مراجعین ذکور و ۵ غرفه برای مراجعین اناث اختصاص داده شده است.

قابل ذکر است که در افتتاح این نمایندگی د افغانستان بانک معاون ریاست پاسپورت از مسئولین د افغانستان بانک برای فراهم آوری تیم سهولت تشکری نموده و از طرف خود تعهد هر نوع همکاری داد.

باید گفت که د افغانستان بانک در تلاش است تا تسهیلات لازم را در عرصه های مختلف مالی و بانکی برای شهروندان ایجاد نماید.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۳:۱۳
Background image

مواصلت بسته دیگر۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۲ جمادی الاول ۱۴۴۴ بسته دیگر ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده. در هفته روان این دومین بسته است که به افغانستان. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۰:۵۴
Background image

د افغانستان بانک 16 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

12 جمادی الاول 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (16) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهار شنبه مؤرخ 13 جمادی الاول 1444 (16/09/1401) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۱:۴۷
Background image

مواصلت بسته ۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۴ - بسته ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده.

د افغانستان بانک از هر اقدام اصولی که سبب ورود. . .

بازگشت به خبر