افتتاح نمایندگی د افغانستان بانک در محوطه ریاست پاسپورت

Mpoya
شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۹ - ۱۶:۱۶
افتتاح نمایندگی د افغانستان بانک در محوطه ریاست پاسپورت

۲۲ محرم الحرام ۱۴۴۴ د افغانستان بانک به منظور ارائه خدمات بهتر و به موقع به مردم، شهری څانګه ۷ خود را در ساختمان ریاست پاسپورت افتتاح کرد.

محترم عبدالقدیر احمد معاون دوم د افغانستان بانک در افتتاحیه ساختمان مذکور گفت که د افغانستان بانک تلاش دارد تا خدمات بهتر و به موقع را به مردم ارائه کند.

به گفته وی، با فعال شدن شهری څانګه هفتم د افغانستان بانک در داخل محوطه ریاست پاسپورت، تسهیلات زیادی برای آن دسته از شهروندانی که می خواهند پاسپورت بگیرند ایجاد می شود، پیش از این کسانیکه میخواستند پاسپورت را دریافت نمایند مجبور بودند که بخاطر تسلیمی تعرفه های بانکی خویش به بیرون از بانک تشریف ببرند، اما با فعال شدن این نمایندگی تمام کارهای پاسپورت در یک ساختمان انجام می شود.

این نمایندگی دارای ۱۵ غرفه است که ۱۰ غرفه آن برای مراجعین ذکور و ۵ غرفه برای مراجعین اناث اختصاص داده شده است.

قابل ذکر است که در افتتاح این نمایندگی د افغانستان بانک معاون ریاست پاسپورت از مسئولین د افغانستان بانک برای فراهم آوری تیم سهولت تشکری نموده و از طرف خود تعهد هر نوع همکاری داد.

باید گفت که د افغانستان بانک در تلاش است تا تسهیلات لازم را در عرصه های مختلف مالی و بانکی برای شهروندان ایجاد نماید.

آخرین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۴۳
Background image

اشتراک هیأت عالی رتبه  د افغانستان بانک  در هژدهمین نشست سالانه  ایوفی و  بانک توسعه اسلامی  در کشور بحرین

 هیئتی به ریاست محترم هدایت الله بدری سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک در کنفرانس دو روزه "جلوگیری از رکود اقتصادی آینده و راهکارهای جهان بدون نفت در پرتو تنوع اقتصادی و بانکداری. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۴:۳
Background image

اطلاعیه د افغانستان بانک!

به تعقیب اطلاعیه قبلی د افغانستان بانک مبنی بر سپرده های مردم نزد بانکهای تـجارتـی به سمع هموطنان عزیز میرسانیم:

جهت ایـجاد سهولت در روند پـرداخت سپرده های مشتریـان رسیدگی بـه مشکلات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۱:۱۶
Background image

هیئت د افغانستان بانک برای اشتراک در کنفرانس سالانۀ اداره محاسبه و تفتيش مؤسسات مالی اسلامی و بانک انکشاف اسلامی عازم کشور بحرین شد

14 جمادی الاول 1445 هیئت د افغانستان بانک تحت رهبری سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک محترم هدایت الله بدری برای اشتراک در کنفرانس سالانه اداره محاسبه و تفتيش مؤسسات مالی اسلامی. . .

بازگشت به خبر