تدویر جلسه شورای عالی د افغانستان بانک

Mpoya
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۳
0

شورای عالی د افغانستان بانک که عالیترین مرجع تصمیم گیری این بانک است، امروز تاریخ 26 حوت، دومین مجلس نوبتی سال مالی 1399 خود را برگزار نمود.

در جلسه متذکره، ضمن موضوعات و مسایل د افغانستان بانک و عملکرد نظام بانکداری کشور؛ روی ویروس کرونا و اثرات مخرب آن بر جامعه و همچنان وقایه و جلوگیری از آن تبادل نظر و صحبت های همه جانبه صورت گرفت.

در ابتدای جلسه محترم نوشیر سرپرست و معاون اول د افغانستان بانک پیرامون خطرات ویروس کرونا و تدابیر پیش گیرانه، وقایه و جلوگیری از آن صحبت نموده و گفت د افغانستان بانک بخاطر وقایه از این ویروس تدابیر جدی را روی دست گرفته تا بتواند از ورود اشخاص مصاب جلوگیری و با تدارک مایع ضد عفونی کننده، ماسک، دستکش و دوا پاشی شعبات، دهلیزها و در مجموع محل کار، کارمندان بانک را وقایه نماید.

متعاقباً محترم نوشیر روی دستاورد ها و چالش های د افغانستان بانک و نظام بانکی به صحبت پرداخته و طبق پروگرام، گزارش و کار کرد های شعبات استماع گردیده و قرار است تصامیم و فیصله های لازم در زمینه اتخاذ و اصدار گردد.

 

آخرین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۰:۱۴
Background image

د افغانستان بانک 30 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل، 11جوزا 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 30 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز دو شنبه مورخ 1399/3/12 بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این داوطلبی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۸:۳۶
Background image

ذخایر نا خالص ارزی د افغانستان بانک به ۹ میلیارد دالر افزایش یافت.

کابل،۱۰ جوزا ۱۳۹۹ - ذخایر ارزی ناخالص د افغانستان بانک برای اولین بار از مرز 9 میلیارد دالر عبور کرده است. دستیابی به افزایش ذخایر ارز به بالای سقف 9 میلیارد دالر ، نشاندهنده تلاش های. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۰ - ۱۲:۳۴
Background image

تدویر جلسه کمیتۀ اضطرار د افغانستان بانک جهت تعیین رژیم کاری کارمندان بانک

کابل، 10 جوزاء 1399- کمیته حالات اضطرار د افغانستان بانک که تحت ریاست محترم محمد قسیم رحیمی معاون دوم د افغانستان بانک به پیش برده میشود، تدویر جلسه نمود.

طی این جلسه روی تعیین اوقات. . .

بازگشت به خبر