تلاش برای بهبود و استحکام نظام بانکی کشور

Mpoya
یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۴ - ۹:۳۵
تلاش برای بهبود و استحکام نظام بانکی کشور

۳ میزان ۱۴۰۰ جلسه ای هماهنگی برای بهبود و استحکام نظام بانکی به ریاست محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون رییس الوزرای امارت اسلامی افغانستان در دفتر مرکزی د افغانستان بانک با اشتراک محترم عبدالقاهر ( محمد ادریس) سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک، رییس اتحادیه بانکهای افغانستان و نمایندگان بانک های تجارتی کشور دایر گردید.

در این جلسه محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون رییس الوزرای امارت اسلامی افغانستان در مورد (TT) انتقالات پول نظریات و پیشنهادات مسئولان د افغانستان بانک، اتحادیه بانکهای افغانستان و نمایندگان بانکهای تجارتی را استماع نموده و در مورد راه حل های آن بحث و تبادل نظر نمود.

مسئولان اتحادیه بانکهای افغانستان و نمایندگان بانکهای تجارتی به نوبه خود در مورد مشکلات مربوطه معلومات خویش را با محترم حنفی شریک ساخته که ایشان وعده سپرد که در پرتو قانون و مقررات مربوطه به مشکلات آنان رسیدگی خواهند شد.

محترم حنفی در خطاب به نمایندگان بانکهای تجارتی گفت که بحث استحکام سکتور بانکی و توسعه تجارت و به چرخ آوردن اقتصاد برای ما قابل اهمیت است و در این زمینه تلاش های موثری را انجام خواهیم داد.

قابل ذکر است که در این جلسه وزیر محترم تجارت و صنعت، معیین گمراکات وزارت محترم مالیه، مشارو مقام وزارت محترم مالیه و نمایندگان بانکهای تجارتی اشتراک داشتند.

آخرین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۵:۲
Background image

تدویر جلسه با نمایندگان بانکهای تجارتی

6 قوس 1400 جلسۀ با نمایندگان اتحادیه بانکهای افغانستان و نمایندگان بانکهای تجارتی به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک برگزار گردید.

در این جلسه با نمایندگان بانک. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۱۵:۱۹
Background image

جلسۀ به ریاست معاون اول د افغانستان بانک تدویر گردید

2 قوس 1400 جلسۀ در مورد مرور بر قوانین، فرامین، طرزالعمل ها و لوایح مرتبط به د افغانستان بانکبه ریاست محترم نوراحمد آغا معاون اول د افغانستان بانک در تالار شورای عالی این بانک تدویر. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۴ - ۱۱:۵۱
Background image

د افغانستان بانک 10 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

24 عقرب 1400- د افغانستان بانک الی مبلغ 10 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز سه شنبه مؤرخ 251400/08/ ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این داوطلبی. . .

بازگشت به خبر