تلاش در جهت ترویج هر چه بیشتر پول ملی از طریق مقامات ولایتی زون جنوبشرق

Mpoya
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۱:۵۴
تلاش در جهت ترویج هر چه بیشتر پول ملی از طریق مقامات ولایتی زون جنوبشرق

مسؤلان زون جنوبشرق د افغانستان بانک به تاسی از مفاد طرح ترویج پول افغانی برای سال مالی 1398 با مقامات ولایتی، شورا های ولایتی و مسؤلان معارف  ولایت پکتیا دیدار های جداگانۀ را راه اندازی نموده و روی تبلیغ و ترویج پول ملی حین داد و سُتد های داخلی و چگونگی جلوگیری از مندرس شدن زود هنگام آن بحث وگفتگو نمودند. در این دیدار ها ابتدا مسؤلان زون جنوبشرق دافغانستان بانک در رابطه به پروسه ترویج پول افغانی و شیوه های نگهداشت آن  صحبت نموده و از مقام ولایت  پکتیا خواستند تا  به ادارات مربوطه هدایت دهند که در پروسه ترویج پول افغانی که یک روند ملی می باشد  با د افغانستان بانک همکاری نمایند.

سپس مقامات ولایت پکتیا و رئیس شورای ولایتی و مسؤلان معارف آن ولایت وعده سپردند که در پروسه ملی ترویج پول افغانی با دافغانستان بانک از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهند ورزید.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۱۰:۰
Background image

د افغانستان بانک 42 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل،24 سرطان 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 42 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهارشنبه مؤرخ 25/04/1399 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

تدویر جلسه آغاز برنامه "ECF جدید" با صندوق بین المللی پول

۱۷ سرطان سال ۱۳۹۹ محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک با هیئت صندوق بین المللی پول در آغاز برنامه ECF  جدید تدویر جلسه نمود.

در این جلسه، تیم تخنیکی صندوق بین المللی پول، تیم. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۵:۳۶
Background image

محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک

محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک به روز یک شنبه مورخ (  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ) در  کمیسیون های محترم اقتصاد ملی و  مالی و بودجه ولسی جرگه در مورد ‌دوسیه های فساد در د افغانستان بانک دعوت. . .

بازگشت به خبر