توزیع جوازهای جدید به صرافی ها و شرکت های خدمات پولی در زون شرق

Mpoya
دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۷ - ۱۶:۲۴
توزیع جوازهای جدید به صرافی ها و شرکت های خدمات پولی در زون شرق

1 صفرالمظفر 1444 جواز های جدید از سوی دفتر ساحوی زون شرق د افغانستان بانک به 25 شرکت صرافی و خدمات پولی در ولایت ننگرهار توزیع شد.

در مراسمی که به همین مناسبت در زون شرق د افغانستان بانک برگزار شده بود، محترم قاری وفی الله آمر زون شرق در مورد ارزش جواز صرافی ها و شرکت های خدمات پولی صحبت کرد و از عرضه کنندگان خدمات پولی و شرکت های صرافی خواست تا برای بهبود فعالیت های خویش جوازهای جدید را از د افغانستان بانک در یافت نمایند.

محترم وفی الله یادآوری نمود که د افغانستان بانک متعهد است تا در پرتو قوانین و مقررات، تسهیلات لازم را برای مکانیزه شدن فعالیت صرافی ها و عرضه کنندگان خدمات پولی ایجاد نماید.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۳:۱۳
Background image

مواصلت بسته دیگر۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۲ جمادی الاول ۱۴۴۴ بسته دیگر ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده. در هفته روان این دومین بسته است که به افغانستان. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۰:۵۴
Background image

د افغانستان بانک 16 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

12 جمادی الاول 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (16) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهار شنبه مؤرخ 13 جمادی الاول 1444 (16/09/1401) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۱:۴۷
Background image

مواصلت بسته ۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۴ - بسته ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده.

د افغانستان بانک از هر اقدام اصولی که سبب ورود. . .

بازگشت به خبر