حریق بانکنوتهای مندرس در زون شرق

Mpoya
شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۷ - ۱۵:۵۴
حریق بانکنوتهای مندرس در زون شرق

۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - هیئت به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک که به زون شرق (ننگرهار) سفر نموده بود، طی اولین روز سفر خویش، به ارزش ۱۱۸،۸۵۵،۰۰۰ بانکنوتهای مندرس را که شامل انواعیه های (۱۰۰۰،۵۰۰،۱۰۰،۵۰،۲۰،۱۰،۵،۲،۱) میگردید، حریق نمود.

معاون اول د افغانستان بانک محترم نوراحمد آغا حین حریق این بانکنوتها از شهروندان کشور خواست تا در معاملات تجارتی و داد و ستد های روزانه خویش  از پول افغانی استفاده نموده و در  حفاظت و نگهداشت درست  بانکنوتها،  توجه داشته باشند.

محترم نوراحمد آغا افزود که حفاظت از بانکنوتها مسئولیت ملی است و همه شهروندان باید در انجام این مسئولیت سهیم شوند.

قابل ذکر است که در حاشیه این سفر،  معاون اول  د افغانستان بانک که محترم عبدالحق حلیم معاون زون شرق نیز وی را همراهی می کرد از بخش های مختلف د افغانستان بانک ننگرهار دیدن نموده و جهت عرضه خدمات بهتر به هموطنان عزیز به کارمندان زون یاد شده،  هدایات لازم اصدار  نمود.

قابل ذکر است که در جریان حریق بانکنوتهای مندرس د افغانستان بانک در زون شرق، محترم حاجی گل محمد والی ننگرهار و نمایندگان برخی از ادارات ذیربط نیز حضور داشتند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۱۴:۴۳
Background image

تدویر ورکشاپ آموزشی برای مسولین شرکت های صرافی و خدمات پولی زون جنوب شرق

د افغانستان بانک به هدف بهبود عرضه خدمات شرکت های صرافی و خدمات پولی، برای 114 تن از کارمندان شرکت های یاد شده در زون جنوب شرق، پروگرام آموزشی برگزار نمود. این برنامه آموزشی بتاریخ های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۴۳
Background image

اشتراک هیأت عالی رتبه  د افغانستان بانک  در هژدهمین نشست سالانه  ایوفی و  بانک توسعه اسلامی  در کشور بحرین

 هیئتی به ریاست محترم هدایت الله بدری سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک در کنفرانس دو روزه "جلوگیری از رکود اقتصادی آینده و راهکارهای جهان بدون نفت در پرتو تنوع اقتصادی و بانکداری. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۴:۳
Background image

اطلاعیه د افغانستان بانک!

به تعقیب اطلاعیه قبلی د افغانستان بانک مبنی بر سپرده های مردم نزد بانکهای تـجارتـی به سمع هموطنان عزیز میرسانیم:

جهت ایـجاد سهولت در روند پـرداخت سپرده های مشتریـان رسیدگی بـه مشکلات. . .

بازگشت به خبر