حریق بانکنوتهای مندرس در زون شرق

Mpoya
شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۷ - ۱۵:۵۴
حریق بانکنوتهای مندرس در زون شرق

۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - هیئت به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک که به زون شرق (ننگرهار) سفر نموده بود، طی اولین روز سفر خویش، به ارزش ۱۱۸،۸۵۵،۰۰۰ بانکنوتهای مندرس را که شامل انواعیه های (۱۰۰۰،۵۰۰،۱۰۰،۵۰،۲۰،۱۰،۵،۲،۱) میگردید، حریق نمود.

معاون اول د افغانستان بانک محترم نوراحمد آغا حین حریق این بانکنوتها از شهروندان کشور خواست تا در معاملات تجارتی و داد و ستد های روزانه خویش  از پول افغانی استفاده نموده و در  حفاظت و نگهداشت درست  بانکنوتها،  توجه داشته باشند.

محترم نوراحمد آغا افزود که حفاظت از بانکنوتها مسئولیت ملی است و همه شهروندان باید در انجام این مسئولیت سهیم شوند.

قابل ذکر است که در حاشیه این سفر،  معاون اول  د افغانستان بانک که محترم عبدالحق حلیم معاون زون شرق نیز وی را همراهی می کرد از بخش های مختلف د افغانستان بانک ننگرهار دیدن نموده و جهت عرضه خدمات بهتر به هموطنان عزیز به کارمندان زون یاد شده،  هدایات لازم اصدار  نمود.

قابل ذکر است که در جریان حریق بانکنوتهای مندرس د افغانستان بانک در زون شرق، محترم حاجی گل محمد والی ننگرهار و نمایندگان برخی از ادارات ذیربط نیز حضور داشتند.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۵/۲ - ۱۵:۱۷
Background image

حریق بانکنوت‌های مندرس در زون شمال د افغانستان بانک

۱۶ محرم الحرام ۱۴۴۶- د افغانستان بانک بانکنوت‌های مندرس جمع‌آوری شده از زون های شمال و شمال شرق که مجموعاً (۱،۰۷۳،۹۶۲،۰۰۰) یک میلیارد و هفتاد و سه میلیون و نهصد و شصت و دو هزار افغانی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱ - ۱۴:۳۶
Background image

تدویر کنفرانس تمویلات کوچک مالی اسلامی بمنظور رشد تجارت های کوچک و متوسط

16 محرم الحرام 1446- محترم صدیق الله خالد آمر عمومی دفتر ریاست د افغانستان بانک، در همایش تحت عنوان "هفته مالی اسلامی افغانستان" که پیرامون تمویل مالی اسلامی کوچک راه اندازی گردیده بود،. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۶:۲۹
Background image

تلاش برای توسعه خدمات مالی

14 محرم الحرام 1446 محترم نور احمد آغا سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با محترم ستیفن رودریگز، رئیس اداره انکشافی سازمان ملل متحد در افغانستان، و هیأت همراهش دیدار و پیرامون مسائل. . .

بازگشت به خبر