رهبری د افغانستان بانک به اصل شایسته سالاری و حفظ ظرفیت های مسلکی متعهد است

Mpoya
دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۴ - ۱۱:۱۸
رهبری د افغانستان بانک به اصل شایسته سالاری و حفظ ظرفیت های مسلکی متعهد است

با توجه به اصلاحات آخیر یک تعداد کارمندان نمایندگی های زون های ساحوی به حالت انتظار با معاش قرار گرفتند. د افغانستان بانک با درنظرداشت اصول اداری و تعهدی که نسبت به حفظ ظرفیت های مسلکی خویش دارد، پس از ترتیب و تنظیم فهرست دقیق و اخذ مصاحبه از این کارمندان، اقدام به تعیین بستی شان در بست های خالی مناسب با توجه به تحصیلات عالی، تجربه کاری و مهارت های مسلکی آنان نموده است. بدین اساس، بیشتر بست های خالی دافغانستان بانک تکمیل گردیده و از سکتگی در امور و اخلال وظایف، متناسب با شرایط و امکانات در دسترس، جلوگیری شده است. در نتیجه، با روی دست گرفتن این روند، از انفکاک و هدر رفتن ظرفیت ها و توانایی های موجود پیشگیری شده و به تقویت و پیشرفت هرچه بهتر امور جهت خدمتگذاری به هموطنان عزیز سعی به عمل آمده است.

آخرین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۷:۲۵
Background image

تدویر جلسه با محترم عبدالله الدرداری، رئیس برنامه توسعه سازمان ملل متحد در افغانستان

 21شوال 1443- جلسۀ با نمایندگان برنامه توسعه سازمان ملل متحد در افغانستان برگزار شد و تعدادی از مسایل مربوط به سکتور مالی و بانکی مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه محترم لطف الحق نور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۵:۲۷
Background image

د افغانستان بانک 13 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

17 شوال 1443- د افغانستان بانک حسب لزوم دید الی مبلغ (13) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهار شنبه مؤرخ 18 شوال 1443 (1401/02/28) بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۱۶:۲۹
Background image

تدویر جلسه با نمایندگان بانکهای تجارتی

16 شوال 1443 جلسۀ تحت ریاست محترم نور احمدآغا معاون اول د افغانستان بانک با  نمایندگان بانکهای تجارتی تدویر گردید. در این جلسه در زمینه ارائه خدمات  مناسب بانکی به مردم، انتقالات پول،. . .

بازگشت به خبر