مراسم ارج گذاری و احترام به شهدای حادثه المناک 17 عقرب 1399

Mpoya
دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۹ - ۱۵:۱۸
DAB

19 عقرب 1399 - هیئت رهبری و کارمندان د افغانستان بانک بخاطر ارجگذاری به کارکردهای کارمندان این بانک که روز شنبه 17 عقرب 1399 در یک حادثه تروریستی به شهادت رسیدند، ضمن اتحاف دعا، اکلیل گل مزین با تصاویر ایشان را در جای کار شان به رسم بزرگداشت گذاشتند.

دو روز قبل موتر حامل کارمندان د افغانستان بانک مورد  حمله تروریستی ماین مقناطیسی قرار گرفت که در این حادثه سه تن از کارمندان این بانک به شهادت رسیدند. در بین شهدا یما سیاوش مشاور امور روابط عامه آمریت عمومی دفتر ریاست د افغانستان بانک، احمدالله انس معاون اجرائیوی و پروتوکولی آمریت عمومی دفتر ریاست د افغانستان بانک و امین الله رضایی دریور ایشان شامل بودند.

همکاران این شهدا ضمن ابراز تاثر و درد و اتحاف دعا به روح مطهر ایشان،  تصاویر شان را مزین با گل ساخته و در جای کار شان قرار دادند.

از بارگاه ایزد لایزال متمنی ایم که قربانیان این حادثه المناک را جنت فردوس، برای بازماندگان ایشان صبر جمیل و به کشور رنج کشیده ای ما صلح سرتاسری را نصیب گرداند. آمین!

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۲۰:۳۷
Background image

سخنرانی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک در کنفرانس ژنیوا!

کنفرانس انکشافی۲۰۲۰ در مورد افغانستان از تاریخ ۲۳-۲۴ نوامبر در ژنیوا سویس برگزار گردید. این کنفرانس که به هدف متعهد ساختن حکومت افغانستان و جامعه جهانی به اهداف مشترک انکشافی برای سال. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۲:۹
Background image

د افغانستان بانک 37 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل، 4 قوس 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 37 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهارشنبه مؤرخ 051399/09/ ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۶:۳۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

۱ قوس ۱۳۹۹

این معلومات بر بنیاد تقاضای رسانه های کشور در رابطه به حادثه تروریستی اخیر بر کارمندان د افغانستان بانک شریک میگردد.

به روز شنبه مورخ ۱۷ عقرب ۱۳۹۹حوالی ساعت ۷:۴۵ صبح، موتر. . .

بازگشت به خبر