هیئت رهبری د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه صرافان دیدار نمود

Mpoya
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۴:۴۲
هیئت رهبری د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه صرافان دیدار نمود

کابل، 16 سنبله 1398- محترم واحدالله نوشیر سرپرست و معاون اول د افغانستان بانک با نمایند گان اتحادیه صرافان در دفتر مرکزی دافغانستان بانک، تدویر جلسه نمود.

طی این نشست، محترم واحد الله نوشیر از نمایندگان صرافان خواست تا مشکلات خود را با هیئت رهبری د افغانستان بانک در میان گذاشته تا در جلسه شورای عالی بانک که قرار است در پایان همین ماه برگزار شود، مورد بحث قرار داده شود و راه حل های مناسب در چوکات قوانین و مقررات در نظر گرفته شود.

متعاقباً، نمایندگان صرافان برخی مشکلات صرافان را با سرپرست د افغانستان بانک در میان گذاشته و از هیئت رهبری تقاضا نمودند تا در رفع آن اقدام نموده و سهولت های را به آنها فراهم نماید.

قابل یاد آوریست که در این نشست برعلاوه نمایندگان صرافان، شماری از آمرین آمریت ها و کارمندان آمریت های مختلف د افغانستان بانک نیز اشتراک ورزیده بودند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۳:۹
Background image

د افغانستان بانک پیرامون بانکداری اسلامی و ترویج پول ملی دیدگاه علمای کشور را اخذ می نماید

کابل، 8 حوت 1398 هیئت رهبری د افغانستان بانک در تداوم نشست  با علما کشور اینبار نیز پیرامون ترویج هرچه بیشتر پول ملی و موضوعات بانکداری اسلامی و خدمات مالی با سه تن از علمای کشور دکتور. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۲:۳۹
Background image

د افغانستان بانک 30 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل، 8 حوت 1398_ د افغانستان بانک الی مبلغ 30 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 1398/12/10 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۴
Background image

ستایش از تلاش های استفاده از پول ملی در داد و ستد های تجارتی

کابل، 6 حوت 1398 - د افغانستان بانک از تلاش های جامعه مدنی  در راستای ترویج هرچه بیشتر پول ملی هنگام داد و ستد و خرید و فروش  روزانه، قدر دانی نمود.

محترم واحد الله نوشیر سرپرست و. . .

بازگشت به خبر