هیئت رهبری د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه صرافان دیدار نمود

Mpoya
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۴:۴۲
هیئت رهبری د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه صرافان دیدار نمود

کابل، 16 سنبله 1398- محترم واحدالله نوشیر سرپرست و معاون اول د افغانستان بانک با نمایند گان اتحادیه صرافان در دفتر مرکزی دافغانستان بانک، تدویر جلسه نمود.

طی این نشست، محترم واحد الله نوشیر از نمایندگان صرافان خواست تا مشکلات خود را با هیئت رهبری د افغانستان بانک در میان گذاشته تا در جلسه شورای عالی بانک که قرار است در پایان همین ماه برگزار شود، مورد بحث قرار داده شود و راه حل های مناسب در چوکات قوانین و مقررات در نظر گرفته شود.

متعاقباً، نمایندگان صرافان برخی مشکلات صرافان را با سرپرست د افغانستان بانک در میان گذاشته و از هیئت رهبری تقاضا نمودند تا در رفع آن اقدام نموده و سهولت های را به آنها فراهم نماید.

قابل یاد آوریست که در این نشست برعلاوه نمایندگان صرافان، شماری از آمرین آمریت ها و کارمندان آمریت های مختلف د افغانستان بانک نیز اشتراک ورزیده بودند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۲:۲۴
Background image

چگونگی سیر ذخایر ارزی د افغانستان بانک

ذخایر ارزی د افغانستان بانک از سال 2004 م تا حال سیر صعودی داشته است. در سال 2004 م مجموع ذخایر ارزی د افغانستان بانک در حدود 1.27 میلیارد دالر امریکایی سنجش شده بود که مبلغ 306 میلیون. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۱:۴۶
Background image

د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه صرافان تدویر جلسه نمود

کابل، 27 سنبله 1398- جلسه ای تحت ریاست محترم محمد سلیم صلاح آمر عمومی نظارت امور مالی روی تعدیل و اصلاحات مقرره صرافان با نمایندگان اتحادیه صرافان برگزارگردید.

طی این جلسه اصلاحات وارد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۱:۵
Background image

د افغانستان بانک 30 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل،28 سنبله 1398_ د افغانستان بانک الی مبلغ 30 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز  شنبه مؤرخ 1398/06/30 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

بازگشت به خبر