پول بدست آمده نقد از برخی افراد اداره فاسد قبلی به حساب ویژه وزارت مالیه واریز شد

Mpoya
یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۸ - ۱۵:۲۳
پول بدست آمده نقد از برخی افراد اداره فاسد قبلی به حساب ویژه وزارت مالیه واریز شد

۱۸ میزان ۱۴۰۰ - پول های نقدی که توسط مسئولین ا.ا.ا از ولایات پنجشیر ، خوست ، کابل و لوگر بدست آمده و در خزانه بانک نگهداریمی شد، به حساب ویژه وزارت مالیه(۳۰۰۰۲۰۸۲۰۳۰۴۱) منتقل شد.

در زمان سپردن این پولها به دافغانستان بانک مسئولین د افغانستان بانک خاطرنشان ساخت که اعضای ا.ا.ا افراد صادق و متعهد به وطن بوده، و بنا بر این تمام پولهای بدست آمده را با امانتداری کامل به خزانه د افغانستان بانک سپردند.

انواعیه و اندازه این پول شامل:

۸۶،۱۶۴،۳۵۰ افغانی

۱۵،۹۹۵،۳۷۷ دالر امریکایی

۷،۴۵۰ یورو

۳۰،۳۵۰ کلدار هندی

۳۰۰ درهم امارات متحده عرب می شود.

قابل ذکر است مقدار طلایی که به همراه پول بدست آمدهبود در خزانه د افغانستان بانک بطور امانت نگهداری می شود. باید گفت که د افغانستان بانک منحیث بانکدار دولت متعهد است که از سپرده ها به خوبی محافظت کند و آنها را مطابق قانون و در مواقع لزوم به نهادهای مربوطه بسپارد.

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۱۶:۲۳
Background image

میلاد النبی صلی الله علیه وسلم مبارک

هیئت رهبری و کارمندان د افغانستان بانک دوازدهم ربیع الاول روز میلاد با سعادت سرور کائنات، ناجی و رهنمای بشریت حضرت محمد رسول الله صلی الله علیه وسلم را حضور کافه ای ملت متدین و شریف. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۱۵:۱۸
Background image

تدویر جلسه مشترک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی و شرکت برشنا

کابل، 25 میزان 1400- جلسه ای تحت ریاست محترم عبدالواحد جبار خیل آمر عمومی عملیات بانکی د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی کارگزار در کشور و شرکت برشنا در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۶:۳۲
Background image

برگزاری نود و یکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB )

نود ویکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB ) به تاریخ 22 میزان 1400 بشکل آنلاین تدویر گردید. در این جلسه برعلاوه رییس بانک تجارت وتوسعه اکو و اعضای هیئت مدیره آن نماینده. . .

بازگشت به خبر