د افغانستان بانک اظهارات اخیر نماینده ویژه امریکا در امور افغانستان را مبنی بر حل مشکلات سکتور بانکی به دیده قدر می نگرد

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۹:۵۸
د افغانستان بانک اظهارات اخیر نماینده ویژه امریکا در امور افغانستان را مبنی بر حل مشکلات سکتور بانکی به دیده قدر می نگرد

تام وست نماینده ویژه ایالات متحده امریکا برای افغانستان اخیراً طی دیداری با شماری از تجار کشور در امارات متحده عربی گفته است که چالش های موجود سد راه نظام بانکی افغانستان را به زودی حل می کنیم.

د افغانستان بانک ضمن قدردانی از این اقدام نیک و حسن نظر آقای وست مبنی بر رفع محدودیت های بیشتر و حل مشکلات سد راه سکتور بانکی افغانستان، از جامعه جهانی بخصوص ایالات متحده امریکا تقاضا دارد تا در سایر عرصه ها نیز با افغانستان داخل تعامل سازنده شده تا مراودات موثر یک بار دیگر بین افغانستان و سایر کشور ها از سر گرفته شود.

د افغانستان بانک منحیث ناظر و قانون گذار سکتور بانکی یک بار دیگر به مردم اطمینان میدهد که تلاش های خود را در زمینه رفع چالش ها فرا راه سکتور بانکی کشور از هر طریق ممکن با شرکای داخلی و خارجی معطوف داشته و به نوبه خویش در سمت و سو دادن سکتور بانکی و نقش مفید آن در رشد و توسعه اقتصادی کشور تعهد عمل دارد.

آخرین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۱:۴۰
Background image

د افغانستان بانک 12 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

9 محرم الحرام 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (12) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز دوشنبه مؤرخ 10 محرم الحرام 1444 (1401/05/17) بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک از. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۱۰:۳۲
Background image

تدویر جلسه با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی ولایت کندهار

6 محرم الحرام 1444- جلسه ای با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی ولایت کندهار به ریاست محترم نوراحمد آغا معاون اول د افغانستان بانک در زون جنوب غرب د افغانستان بانک تدویر گردید.

در این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۱۵:۲۴
Background image

د افغانستان بانک متعهد به پیشرفت اصلاحات بر اساس اصول جهانی است

د افغانستان بانک به منظور پیشرفت و شفافیت امور، سیستم حاضری الکترونیکی را در شماری از نمایندگی های ولایتی فعال نموده و نصب این سیستم همچنان به تمامی نمایندگی های مربوطه ادامه می یابد.

. . .

بازگشت به خبر