د افغانستان بانک به حفظ و ارتقای کارکنان مجرب و مسلکی متعهد است

Mpoya
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۴:۳۵
د افغانستان بانک به حفظ و ارتقای کارکنان مجرب و مسلکی متعهد است

به سلسله معرفی کادر های مسلکی و با ظرفیت که تجربه خوبی بانکداری مرکزی را دارند و اخیراً بر اثر تصمیم هیئت محترم عامل بانک به بست های مهم بانک ارتقا و یا مقرر شده اند، اینک محترم جمال ناصر رؤفي آمر مرکز تحلیل معاملات و راپورهای مالی را به معرفي میگیریم.

محترم جمال ناصر رؤفی سند ماستری خود را در رشته مالی از پوهنتون کاردان در سال 2020 میلادی بدست آورده است، او در سال 2008 میلادی از پوهنځي اقتصاد پوهنتون کابل به سویه لیسانس فارغ شده است. نامبرده از سال 2009 میلادی تا حال در آمریت های مختلف د افغانستان بانک در بخش های مدیریتی و معاونیت های آمریت موفقانه ایفای وظیفه نموده است.

محترم رؤفي در جریان کار در د افغانستان بانک، کورس های آموزشی و ارتقای ظرفیت را در داخل و خارج از کشور فرا گرفته است و یک کارمند مبتکر و مستعد می باشد.

محترم جمال ناصر رؤفی در این اواخر نظر به لزوم دید هیئت رهبری محترم د افغانستان بانک بحیث آمر مرکز تحلیل معاملات مالی دافغانستان بانک ارتقا داده شده است.  هیئت رهبری د افغانستان بانک موفقیت های مزید شان را در راه خدمتگزاری صادقانه به مردم از بارگاه ایزد متعال استدعا می نمایند.

آخرین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۱:۵۹
Background image

د افغانستان بانک 13 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

4 ذوالحجه 1443- د افغانستان بانک الی مبلغ (13) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز دو شنبه مؤرخ 5 ذوالحجه 1443 (1401/04/13) بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک از بانکها و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۶:۳۰
Background image

مواصلت بسته نقدی از کمک های بشر دوستانه به افغانستان

۳۰ ذوالقعده ۱۴۴۳ به سلسله کمک های بشر دوستانه کشورهای کمک رسان امروز بسته ۳۲ ميليون  دالر امریکایي نقد به افغانستان رسید و این بسته نقدی کمک های بشردوستانه به یکی از بانکهای تجارتی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۹:۵۸
Background image

د افغانستان بانک اظهارات اخیر نماینده ویژه امریکا در امور افغانستان را مبنی بر حل مشکلات سکتور بانکی به دیده قدر می نگرد

تام وست نماینده ویژه ایالات متحده امریکا برای افغانستان اخیراً طی دیداری با شماری از تجار کشور در امارات متحده عربی گفته است که چالش های موجود سد راه نظام بانکی افغانستان را به زودی حل. . .

بازگشت به خبر