معرفی معاون آمریت نظارت بانکی

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۸/۱۸ - ۱۵:۴۳
معرفی معاون آمریت نظارت بانکی

۱۸ عقرب ۱۴۰۰ - محترم محمد شفیع نوری به عنوان سرپرست معاونیت نظارت داخل ساحه آمریت عمومی نظارت بانکها به کارمندان آن آمریت معرفی گردید.

در جلسه که به همین مناسبت برگزار شده بود، محترم صدیق الله خالد آمر عمومی دفتر ریاست د افغانستان بانک، وی را یک شخص مسلکی و کارفهم توصیف نموده و برای محترم نوری آرزوی موفقیت کرد.

لازم به ذکر است که محترم عبدالرحمن قانت، آمر عمومی نظارت بانکهای د افغانستان بانک نیز در این نشست صحبت نموده و خاطر نشان ساخت که برای پیشرفت بیشتر در امور، همکاری و صداقت همه کارمندان ضروری است تا با یکدیگر با هماهنگی بیشتر کار کنند.

به گفته وی، د افغانستان بانک و به ویژه پیشرفت در ساحه نظارت نیاز به همکاری همه جانبه دارد و ما باید دست به دست هم دهیم و در این مورد همکاری جدی داشته باشیم.

گفتنی است که محترم محمد شفیع نوری در چند سال اخیر به عنوان مدیراقدامات تنفیذی آمریت عمومی نظارت بانک ها ایفای وظیفه نموده است.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۳:۱۱
Background image

رسیدن ۱۶ میلیون دالر امریکایی در سلسله کمک ‌های بشردوستانه

۱۱ قوس ۱۴۰۰- در سلسله کمک های بشردوستانه به افغانستان روز چهارشنبه ۱۰ قوس سال روان شانزده میلیون دالر امریکایی به گونه نقد به کابل رسید.

ماموریت معاونت سازمان ملل متحد در افغانستان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۵:۲
Background image

تدویر جلسه با نمایندگان بانکهای تجارتی

6 قوس 1400 جلسۀ با نمایندگان اتحادیه بانکهای افغانستان و نمایندگان بانکهای تجارتی به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک برگزار گردید.

در این جلسه با نمایندگان بانک. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۱۵:۱۹
Background image

جلسۀ به ریاست معاون اول د افغانستان بانک تدویر گردید

2 قوس 1400 جلسۀ در مورد مرور بر قوانین، فرامین، طرزالعمل ها و لوایح مرتبط به د افغانستان بانکبه ریاست محترم نوراحمد آغا معاون اول د افغانستان بانک در تالار شورای عالی این بانک تدویر. . .

بازگشت به خبر