اطلاعیه د افغانستان بانک!

Mpoya
شنبه ۱۴۰۰/۷/۱۰ - ۱۶:۱۵
اطلاعیه د افغانستان بانک!

با توجه به وضعیت کنونی کشور د افغانستان بانک طرحی را برای تسهیل انتقالات بین المللی پول که از طریق آن تاجران می توانند از طریق بانک های تجارتی انتقال پول یاTTرا انجام دهند، ارائه کرده است.

در اینطرح د افغانستان بانک به بانکهای تجارتی اجازه داده است که به منظور تقویت تجارت و فراهم آوری تسهیلات لازم بهتجاران، برای کالاها و خدمات اشیای ذیل انتقالات پولی را انجام دهند:

1 مواد ارتزاقی

2 ادویه جات طبی و زراعتی

3 مواد احتراقی

4 مواد بهداشتی

5 مواد خام و پرزه جات صنعتی مورد استفاده در تولید مواد اولیه

6 پول صرفیه برق

7 اجناس و خدمات مخابراتی و ترانسپورتی ضروری

8 حفظ و مراقبت سیستم ها

د افغانستان بانک متعهد است که تسهیلات لازم را برای هموطنان عزیز در سیستم بانکی و تجارتی فراهم نماید و تلاش دارد تا سکتور مالی و بانکی را بیش تر از گذشته تقویت نموده و همه معاملات به زودی به گونه نورمال برگردد.

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۱۶:۲۳
Background image

میلاد النبی صلی الله علیه وسلم مبارک

هیئت رهبری و کارمندان د افغانستان بانک دوازدهم ربیع الاول روز میلاد با سعادت سرور کائنات، ناجی و رهنمای بشریت حضرت محمد رسول الله صلی الله علیه وسلم را حضور کافه ای ملت متدین و شریف. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۱۵:۱۸
Background image

تدویر جلسه مشترک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی و شرکت برشنا

کابل، 25 میزان 1400- جلسه ای تحت ریاست محترم عبدالواحد جبار خیل آمر عمومی عملیات بانکی د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی کارگزار در کشور و شرکت برشنا در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۶:۳۲
Background image

برگزاری نود و یکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB )

نود ویکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB ) به تاریخ 22 میزان 1400 بشکل آنلاین تدویر گردید. در این جلسه برعلاوه رییس بانک تجارت وتوسعه اکو و اعضای هیئت مدیره آن نماینده. . .

بازگشت به خبر