تدویر جلسه آنلاین با مقامات بانک مرکزی ازبکستان

Mpoya
شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۲
27

27 جدی 1399- محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک جلسه ای آنلاینی را با مقامات ارشد بانک مرکزی ازبکستان برگزار نمود.

این جلسه به هدف تحکیم و تنظیم روابط با ارگانها و موسسات مالی بین المللی و منطقوی بمنظور تشریک معلومات جهت طرح و تدوین پالیسی های معقول پولی و مالی برگزار گردیده و طی آن روی همکاری های تخنیکی، تشریک معلومات و تجارب بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

محترم اجمل احمدی ضمن قدردانی و امتنان از کشور دوست ازبکستان مبنی بر همکاری های ایشان در سایر عرصه های اقتصادی، تجارت و سرمایه گذاری از  مقامات بانک مرکزی آن کشور خواست تا در زمینه ایجاد مراودات سالم بانکی با د افغانستان بانک همکار باشند.

بانک مرکزی ازبکستان وعده هر نوع همکاری تخنیکی، تشریک معلومات و تجارب را با د افغانستان بانک سپرده و بر دوام ارتباطات فی مابین بانکهای مرکزی کشور ها تاکید نمودند.

باید یادآور شد که در این جلسه محترم بابر ابوبکروف و بهزاد خمروف معاونان بانک مرکزی ازبکستان اشتراک داشتند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۱۰:۴۳
Background image

د افغانستان بانک 25 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

کابل، 7 حوت 1399_ د افغانستان بانک الی مبلغ 25 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 091399/12/ ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۹:۲۰
Background image

تا شش ماه دیگر قادر خواهید بود تا پرداخت های تانرا در سراسر کشور از طریق موبایل انجام دهید

 4حوت 1399- د افغانستان بانک اخیراً به دستاورد های قابل ملاحظه ای در امر الکترونیک سازی تادیات و اتصال سیستم های عواید و گمرکات وزارت محترم مالیه به سیستم بین البانکی نایل شده است که طی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۵:۳۹
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

۲ حوت ۱۳۹۹

د افغانستان بانک تغییر ساختار حقوقی صرافی ها و عرضه کننده گان خدمات پولی انفرادی به شرکتی را در پرتو دو اصل مهم هریک: تطبیق  قانون و مقررات مبارزه با پولشویی و تمویل تروریزم. . .

بازگشت به خبر