افتتاح ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک در ولایت بلخ

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۳ - ۱۵:۲۶
افتتاح ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک در ولایت بلخ

17 صفرالمظفر 1444 محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس) سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک و هیئت همراهش به ولایت بلخ سفر نموده و ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک را در شهر مزارشریف مرکز این ولایت افتتاح کردند.

در جریان افتتاح ساختمان جدید این زون، محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس)  سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک گفت که د افغانستان بانک متعهد است که تسهیلات مالی و بانکی لازم را برای شهروندان عزیز فراهم کند. به گفته وی، این تعمیر مجهز با تکنالوژی روز بوده و  تمامی امکانات لازم در نظر گرفته شده است که می تواند در ارائه خدمات به موقع و بهتر به شهروندان کمک کند.

قابل ذکر است که محترم عبدالقدیر احمد معاون دوم د افغانستان بانک نیز در این سفر سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک را همراهی میکند. محترم معاون دوم د افغانستان بانک امروز با کارمندان زون شمال از نزدیک دیدار نموده و از آنان خواستند تا با صداقت کامل بهترین خدمات را برای شهروندان ارائه نماید.

گفتنی است که این ساختمان در زون شمال د افغانستان بانک در پنج طبقه اعمار شده و دارای 22 اتاق می باشد که 37 میلیون افغانی هزینه برداشته است.

قابل یادآوری است که در افتتاحیه ساختمان زون شمال، محترم مولوی قدرت الله ابوحمزه والی ولایت بلخ در زمینه توسعه بانکداری اسلامی در کشور تاکید نموده و این سکتور را با ارزش خواند. باید گفت که در این افتتاحیه روسای ادارات مختلف و نمایندگان اتحادیه صرافان نیز اشتراک داشتند.

شایان ذکر است که محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس) سرپرست د افغانستان بانک و هیئت همراه شان در سفر به ولایت بلخ از کانال قوش تیپه نیز بازدید کرده و اعمار این کانال را از نظر اقتصادی حائز اهمیت خواند.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۳:۱۳
Background image

مواصلت بسته دیگر۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۲ جمادی الاول ۱۴۴۴ بسته دیگر ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده. در هفته روان این دومین بسته است که به افغانستان. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۵ - ۱۰:۵۴
Background image

د افغانستان بانک 16 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

12 جمادی الاول 1444 - د افغانستان بانک الی مبلغ (16) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز چهار شنبه مؤرخ 13 جمادی الاول 1444 (16/09/1401) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۱۱:۴۷
Background image

مواصلت بسته ۴۰ میلیونی کمک های بشردوستانه به افغانستان

۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۴ - بسته ۴۰ میلیون دالری کمک های بشردوستانه به افغانستان مواصلت نمود و به یکی از بانکهای تجارتی در کابل سپرده شده.

د افغانستان بانک از هر اقدام اصولی که سبب ورود. . .

بازگشت به خبر