افتتاح ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک در ولایت بلخ

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۳ - ۱۵:۲۶
افتتاح ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک در ولایت بلخ

17 صفرالمظفر 1444 محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس) سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک و هیئت همراهش به ولایت بلخ سفر نموده و ساختمان جدید زون شمال د افغانستان بانک را در شهر مزارشریف مرکز این ولایت افتتاح کردند.

در جریان افتتاح ساختمان جدید این زون، محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس)  سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک گفت که د افغانستان بانک متعهد است که تسهیلات مالی و بانکی لازم را برای شهروندان عزیز فراهم کند. به گفته وی، این تعمیر مجهز با تکنالوژی روز بوده و  تمامی امکانات لازم در نظر گرفته شده است که می تواند در ارائه خدمات به موقع و بهتر به شهروندان کمک کند.

قابل ذکر است که محترم عبدالقدیر احمد معاون دوم د افغانستان بانک نیز در این سفر سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک را همراهی میکند. محترم معاون دوم د افغانستان بانک امروز با کارمندان زون شمال از نزدیک دیدار نموده و از آنان خواستند تا با صداقت کامل بهترین خدمات را برای شهروندان ارائه نماید.

گفتنی است که این ساختمان در زون شمال د افغانستان بانک در پنج طبقه اعمار شده و دارای 22 اتاق می باشد که 37 میلیون افغانی هزینه برداشته است.

قابل یادآوری است که در افتتاحیه ساختمان زون شمال، محترم مولوی قدرت الله ابوحمزه والی ولایت بلخ در زمینه توسعه بانکداری اسلامی در کشور تاکید نموده و این سکتور را با ارزش خواند. باید گفت که در این افتتاحیه روسای ادارات مختلف و نمایندگان اتحادیه صرافان نیز اشتراک داشتند.

شایان ذکر است که محترم عبدالقاهر (حاجی ادریس) سرپرست د افغانستان بانک و هیئت همراه شان در سفر به ولایت بلخ از کانال قوش تیپه نیز بازدید کرده و اعمار این کانال را از نظر اقتصادی حائز اهمیت خواند.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۱:۱۲
Background image

د افغانستان بانک 17 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

17 شعبان المعظم 1445- د افغانستان بانک الی مبلغ (17) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز پنج شنبه مؤرخ 18 شعبان المعظم 1445(10/12/1402) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۹:۴
Background image

سرپرست د افغانستان بانک با مسؤلین شرکت ام تی ان دیدار کرد

 16شعبان المعظم 1445- جلسۀ پیرامون همکاری و تسهیل معاملات الکترونیکی بین د افغانستان بانک و مسؤلین جدید شرکت ام تی ان برگزار گردید.

محترم هدایت الله بدری سرپرست د افغانستان بانک گفت که. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۳۲
Background image

بانکنوتهای جمع آوری شدۀ زون غرب در ولایت هرات حریق گردید

 10شعبان المعظم 1445 د افغانستان بانک به منظور ایجاد سهولت در داد و ستد طبق صراحت مفاد 39 و 42 قانون د افغانستان بانک و طرزالعمل مربوطه به ارزش 493070000 (چهار صد و نود و سه میلیون و. . .

بازگشت به خبر