جلسه کمیته کاری انکشاف سکتور خصوصی راه اندازی گردید

Anonymous (not verified)
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۸:۳۵
 جلسه کمیته انکشاف مالی سکتور خصوصی ( پرایسک) راه اندازی گردید

کابل، 25 سرطان 1398- جلسۀ کاری  گروه کمیته انکشاف مالی سکتور خصوصی (پرایسک) تحت ریاست محترم محمد قسیم رحیمی معاون دوم د افغانستان بانک راه اندازی گردید.

در این جلسه محترم محمد قسیم رحیمی پلان عمل (5/50 )  را در بخش  انکشاف سکتور خصوصی  مؤثر ارزیابی نموده و خواستار همکاری ها و تلاش های جدی گروه در این راستا گردید.

قابل ذکر است که در این جلسه گروه کاری کمیته انکشاف مالی سکتور خصوصی نیز اشتراک نموده که در پایان روی پیشرفت ها و انکشافات پلان متذکره بین اشتراک کننده گان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

باید یاد آور شد که د افغانستان بانک با استفاده از راهکار های مختلف تلاش می کند  تا سکتور خصوصی در کشور رشد و پیشرفت نماید.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۹:۲۹
Background image

امضای تفاهمنامه تبادل اطلاعات مالی با بانک نگارای کشور مالیزیا

د افغانستان بانک بر اساس ماده  سی و یکم قانون جلوگیری از پول شویی و عواید ناشی از جرایم، تفاهمنامه همکاری تبادل اطلاعات مالی مرتبط به پول شویی، تمؤیل تروریزم و سایر جرایم اصلی را با. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۵:۳۸
Background image

مشاور امور مالی د افغانستان بانک معرفی گردید

کابل، 27 اسد 1398- محترم سید عبدالغفور سادات بحیث مشاور امور مالی مقام محترم ریاست کُل د افغانستان بانک، تعیین و طی محفلی به کارمندان بانک معرفی شد.

هیئت رهبری د افغانستان بانک حین. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۱:۳۳
Background image

گرامیداشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور

کابل، 27 اسد 1398- د افغانستان بانک برای بزرگداشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور، محفلی را در دفتر مرکزی خود تدویر که در پایان آن نمایشگاه عکاسی که به همین مناسبت مدنظر گرفته شده. . .

بازگشت به خبر