دیدار سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با اعضای رهبری شورای همبستگی صرافان

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۲ - ۷:۲۹
دیدار سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با اعضای رهبری شورای همبستگی صرافان

21 سرطان 1400- محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک با اعضای رهبری شورای همبستگی صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی دیدار نمود. در این دیدار در زمینه فعالیت های صرافان و فراهم کننده گان خدمات پولی صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.

در جلسه ای که به همین مناسبت تدویر یافته بود محترم اجمل احمدی سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک پیرامون فعالیت های صرافان و فراهم کنندگان خدمات پولی صحبت نموده، گفت که د افغانستان بانک متعهد است که در پرتو قانون و مقررات تسهیلات لازم را برای میکانیزه سازی فعالیت های این سکتور به وجود آورد.

در جلسه متذکره محترم الحاج امین جان خوستی رییس شورای همبستگی صرافان به نماینده گی از صرافان و فراهم کننده گان خدمات پولی صحبت نموده، مشکلات و  پیشنهاد های صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی را با سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک شریک ساخت.

قابل ذکر است که محترم احمدی در پایان جلسه به آمریت نظارت غیر بانکی هدایت داد تا به نظریات و پیشنهاد های سازنده ای صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی در چوکات قوانین و مقررات مربوطه رسیده گی نماید.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۶:۱۸
Background image

یک مقدار پول نقد بدست آمده از مقامات حکومت سابق، به د افغانستان بانک سپرده شد

۲۴ سنبله ۱۴۰۰- یک مقدار پول نقد که از اقامتگاه محترم امرالله صالح، معاون اول حکومت پیشین کشور و تعدادی از مقامات بلند رتبه اسبق بدست آمده بود، توسط مسئولین ا.ا.ا به د افغانستان بانک. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱۵:۱۶
Background image

اطلاعیۀ د افغانستان بانک

مطابق مادۀ سی و سوم قانون د افغانستان بانک پول رایج و واحد پولی افغانستان افغانی است. بناءً از عموم افغان ها، دوایر و مؤسسات دولتی و خصوصی خواسته میشود تا در قرار داد ها و سایر معاملات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۲۳ - ۱۵:۵۹
Background image

پیام محترم الحاج عبدالقاهر سرپرست کُل د افغانستان بانک

بسمه تعالی

پیام محترم الحاج عبدالقاهر سرپرست کُل د افغانستان بانک

الحمدالله والصلاۀ والسلام علی رسول الله

هموطنان عزیز!

د افغانستان بانک به همه هموطنان عزیز اطمینان میدهد که بانک. . .

بازگشت به خبر